زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۰۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه آموزش های کاربردی و کامل کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RsForm
۵-۹-۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱۲-۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #46
RE: آموزش های کاربردی و کامل کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RsForm
به نام خدا

یکی از مهم ترین قسمتی که خیلی برای کاربران یا بهتر بگم مهم ترین پل ارتباطی بین ما و کاربران است فرم است

هرچه فرم زیبا و روان تری داشته باشید کاربر تمایل بیشتری پیدا میکنم که به ما اعتماد کنم و اطلاعاتش را برای ما ارسال کنند

در رابطه با اهمیت و نحوه چیدمان فرم و روانشناسی فروش و همچنین بازاریابی عصبی میتوان ساعت ها نوشت و خواند

در اینجا هم قصد آموزش این موارد را ندارم اما احتمال میدهم که تنها جایی که این مطالب را میخوانید همین جاست

بگذریم

یکی از مواردی که باعث تمرکز کاربر در پرکردن فرم میشود و از پراکندگی و گیجی کاربر جلوگیری میکند جدول بندی یا دسته بندی کردن اطلاعات است

برای مثال این فرم را ببینید (این فرم رو با اراس فرم ساختم)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونطور که میبینید فرم با خط هایی دسته بندی و تفکیک شدند

برای ایجاد این کادر بندی (قبلا دو آموزش در این رابطه منتشر کردم اما ین کاملا فرق داره) اول یک کد css مینویسیم

.mohammad#fieldset {
    display: block;    
    padding: 25px 30px 5px;
    border: none;
    background: rgba(255,255,255,.9);
}
.mohammad fieldset + fieldset {
    border-top: 1px solid rgba(0,0,0,.1);

در این کد همونطور که حتما میدنید اسم کلاسش رو برای قابل فهم تر شدن گذاشتم "mohammad"

و در ادامه قطر خط رنگ و بقیه چهارچوب های خط رو مشخص کردیم (چون قرار نیست css آموزش بدم از توضیح بیشتر صرف نظر میکنم)

حالا کاری که نمیاز هست خیلی خوب درک کنید و انجام بدید اینه که این کد رو اول جایی که میخواهید خط از انجا شروع شود کپی کنید

<fieldset id="fieldset">
<legend> متنی دلخواه </legend>

و این کد رو انتهای جایی که میخواهید خط به انجا ختم شود.

</fieldset>

برای مثال اگر میخواهید خط به یک جا ختم شود و از همان جا برای کارد بعدی دوباره شروع شود

باید بلافاصله بعد از کد انتهایی دوباره کد انتهایی رو کپی کنید

مثال:
<fieldset id="fieldset">
اطلاعات کاربری
</fieldset>
<fieldset id="fieldset">
اطلاعات شخصی
</fieldset>

<fieldset id="fieldset">
اطلاعات کاربری
</fieldset>
<fieldset id="fieldset">
اطلاعات شخصی
</fieldset>

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم کاربردی بوده باشه

توضیح: به دلیل اینکه فرم را تجاری عرضه میکنم از پیوست نکردنش متاسفم.

موفق باشید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mahan ، takinnoor ، homairany ، weblove
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
صفحه ارجاع دهنده - محمدسلیمانی - ۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ صبح
اجباری شدن فیلد دراپ دان - mohi - ۱۵-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ عصر
RE: آموزش های کاربردی و کامل کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RsForm - محمدسلیمانی - ۵-۹-۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان