زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۵۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه آموزش های کاربردی و کامل کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RsForm
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #7
ساخت فرم ثبت نام جوملا با rsformpro
ساخت فرم ثبت نام جوملا با rsformpro

فرم پیش فرض ثبت نام جوملا، برای خیلی از کاربران راضی کننده نیست و اغلب دوست دارن که با توجه به نیازهای سایتشون، فیلدهای خودشون رو به فرم اضافه کنن. (که البته قابل انجامه کاملا)
در این آموزش، قصد دارم با استفاده از rsformpro فرم ثبت نامی ایجاد کنم و بجای فرم پیش فرض ثبت نام جوملا استفاده کنم. (چون rsformpro ای که استفاده میکنم نسخه انگلیسی هست، تمام عناوین انگلیسی رو در آموزش استفاده کردم)

قدم اول - دانلود و نصب پلاگین Joomla! user registration Plugin (که تجاریه ! )

قدم دوم - فعال کردن گزینه integration
با نصب و فعال کردن پلاگین فوق، بخش جدیدی به کامپوننت اضافه میشه. وارد کامپوننت بشید و به manage forms برید. میبینید که مطابق تصویر، تب جدید به نام Joomla! registration اضافه شده

در مسیر Components > RSForm!Pro > Form Manager > edit a form (یعنی اینجا فرم مورد نظرمون رو که قبلا ساختیم ویرایش میکنیم) وارد تب Joomla! registration بشید. امکان integration for the form رو فعال کنید.

اگر گزینه New User Account Activation رو فعال کنید، ثبت نام کاربر جدید، با ایمیلی از سایت برای کلیک روی لینک تایید همراه میشه.
بخش Merge Vars به شما اجازه میده که فیلدهای مورد نیازتون رو برای ثبت نام کاربر انتخاب کنید.
اگر روی سایتتون cb نصب کرده باشید، این پلاگین کاربران cb رو معتبر و ثبت شده می شناسه.

پلاگین تجاری هست و هرکی خواست میتونی به بنده پ.خ داده و درخواست افزونه رو بده!
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط MARKO ، امید ، محمدسلیمانی ، صدرا حسابی ، mal2moh ، AmIn1412 ، sarv ، erisco ، amirparvaneh ، jaafar1363 ، fidoman ، شماره مجازی
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
ساخت فرم ثبت نام جوملا با rsformpro - محمدرضا بهارلو - ۲۰-۵-۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ عصر
صفحه ارجاع دهنده - محمدسلیمانی - ۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ صبح
اجباری شدن فیلد دراپ دان - mohi - ۱۵-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان