زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۵۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بسته فارسی شده برای وب سایت های شرکتی
۲۸-۲-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #14
RE: بسته فارسی شده برای وب سایت های شرکتی
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ صبح)ghasedak_404 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ صبح)alim123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما باید به قسمت مدیریت منو برید و اون منوی رو که صفحه اصلی و خانگی شماست رو باز کنید در قسمت آپشن های سمت چپ اون قسمتی که نوشته انتخاب نمایش های صفحه ، عنوان مرورگر رو به عبارت دلخواه تغییر بدین . درست میشه.
موفق باشید

سلام دوست عزیز. ممنون بابت راهنماییتون . مشکل حل شد :-)
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ صبح)masoudiv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ صبح)ghasedak_404 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کار را انجام بدید و سپس سایتتان را باز کنید و کلید های ترکیبی Ctrl+F5 را بزنید تا مشاهده کنید درست شده.

من همه این کارها رو تست کردم اما چیزی تغییر نمیکنه . لطفا راهنمایی کنید

در صورت تمایل متنی که میخواهدی قرار بدید به همراه دسترسی به مدیریت را از طریق پیام خصوصی ارسال بفرمایید بررسی کنم.

[/quote]

از راهنمایی های شما هم تشکر میکنم . مشکل برطرف شد
[/quote]

بله درست شد.
پاینده باشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط ghasedak_404
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بسته فارسی شده برای وب سایت های شرکتی - masoudiv - ۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ صبح

پرش به انجمن: