زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۰۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!!
۱۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #17
RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!!
سلام آقای Pourdaryaei
بابا من یه شوخی کردم به خدا ! چرا اینقدر جبهه و ناراحتی !!! درضمن این بحث های سیاسی جاش اینجا نیست .چون یکی از اصلی ترین مسائلی که باعث فیلتر شدن سایت میشه همین موارد هست ! و از این که بسلامتی خوب شدین و میتونید برین سر کار خیلی خوشحال هستم امیدوارم همیشه به خوبی و سلامتی مشغول به کار و زندگی باشید .
در ضمن در همان پست دوم عرض کردم من موقع نصب تست متوجه نشدم که تجاری هست و کدی مبنی بر شل بودن و یا تجاری بودن ندیدم ! چون من همیشه قبل از نصب افزونه ای تمام کدهای php و xml و html و ini آنها رو بررسی میکنم که مبادا موردی داشته باشه که در آینده برای من مشکلی ایجاد کنه و خوب همین موارد میتونه منو از دایرکتوری dmoz.org حذف کنه که خودتون میدونید عضویت بصورت ویراستار در این سایت جقدر سخت و حساس هست !
من تا جایی که بتونم کپی رایت رو رعایت میکنم و مشکلی هم با اون ندارم ! من ویندوز 7 را 487$ خریدم و قالب سایتم را از سایت اصلیش و همینطور قالب های سایت shape5 را خریداری میکنم ! من کاملا موافق قانون کپی رایت هستم ولی اگر خطایی از من سر زده من عذ خواهی میکنم و مورد اصلی : من شفیعی هستم و نه شافعی !!!
جناب گنجی عزیز و دوست داشتنی !
ممنون میشوم پیوست این پست را کاملا از روی سرور حذف کنید و اگر دوستی نیاز داشت براشون از طریق ایمیل ارسال کنید و یا من براشون ارسال کنم ولی اینجا رو ویرایش کنید.
ممنون از توجه و دقت شما ...Rose
امضاء shafiee
-----------------------------
« چه زیباست هنگامی که در اوج نشاط و بی نیازی هستی دست به دعا برداری »
« جبران خلیل جبران »

------------------------------
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji ، memare-ahvaz ، ariatm ، محمد آهنگی
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - shafiee - ۱۰-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان