زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه جامعه ساز و مدیریت پروفایل بی نظیر community builder (cb( فارسی ورژن 1.2
۱-۹-۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ صبح
ارسال: #12
RE: جامعه ساز و مدیریت پروفایل بی نظیر community builder (cb( فارسی ورژن 1.2
من می خواهم با این افزونه چنین کارهایی انجام بدهم
کاربر در سایت عضو بشود از طریق همین افزونه و بعد از عضویت وارد پروفایل خود بشود ،
حالا من می خواهم ، یک قسمت در تب ها داشته باشم به عنوان ارسال مقاله ، یعنی کاربر بتواند مقاله خود را برای من بفرستد ، این مقاله فایل zip یا pdf است ، که من از طریق فرم ساز Bezzing from قرار است این کار را انجام دهم ، من به چه صورتی باید در مدریت تب ها این امکان را ایجاد کنم ؟
مسئله بعدی و مهم ، پیگیری این مقاله توسط کاربر است ، شما یک قسمت در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشته اید به نام جعبه پیام ها ، من می خواهم از این بخش به عنوان همان پیگری مقالات استفاده کنم ، فقط می خواهم ادمین برای کاربر پیغام بفرستد او بتواند درپروفایل خود پیغام را ببیند ، و کس دیگر این پیغام را نبیند ، آیا چنین امکانی وجود دارد ؟
قسمت بعدی کار بر می گردد به سامانه ارتباط کاربران با مدیر سایت ، که فکر کنم همان جعبه پیام کافی باشد .
و...
اگر کمکم کنید ممنون می شوم
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: جامعه ساز و مدیریت پروفایل بی نظیر community builder (cb( فارسی ورژن 1.2 - rezaetemadi - ۱-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان