زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۳۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه ثبت نام پیامکی
۱۲-۴-۱۳۹۷, ۰۵:۲۶ صبح
ارسال: #12
RE: افزونه ثبت نام پیامکی
ممنون از شما . و اینکه انقدر درک نسبت به این موضوع دارید واقعا باعث افتخار بنده هست با شما امروز صحبت کردم . به هر صورت این جامعه نیاز به بزرگ شدن داره شاید یک روزی ملت به اشتباه به جوملا می گفتن جومفا چون واقعا در اون زمان پاسخ های مناسبی بود و تمام قدرت روی پشتیبانی بود .

به نظرم اولین راه تولید محتوای آموزشی خوبی هست من سایت وردپرسی رو در این زمینه دیدم که بسیار قدرتمند داشت کار می کرد و همین موضوع باعث شد پیشرفت زیادی بکنه . و مرحله بعدی ایجاد افزونه های بومی هست .من سعی کردم در این مدت برخی از افزونه هایی که کاربران نیاز دارند رو رایگان کنم و امید وارم نسخه جدید سایتم تمام بشه بقیه هرچی هست هم رایگان می کنم حدود ۱۳۵ پلاگین بانکی هست که خیلی هاش همین الان رایگان شده

و همینطور یک افزونه جامع پرداختی رو در حال آماده سازی هستم که بزگترین چالشم ORM فعلی جوملاست متاسفانه اگر موفق بشم ORM لاراول رو بیارم توی جوملا این مورد هم به زودی حل خواهد شد.

من قبلا یک آموزش خیلی ساده و مقدماتی برای پلاگین نویسی جوملا آماده کردم به زودی آموزش جدیدی هم شروع می کنم در آخر تابستون

به نظرم یک پست جدید بخوره خیلی بهتره کامل بره صحبت توش Rose
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط hamzeh12hh ، Reza Ganji ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
افزونه ثبت نام پیامکی - hamzeh12hh - ۴-۳-۱۳۹۷, ۰۳:۲۳ صبح
RE: افزونه ثبت نام پیامکی - hamzeh12hh - ۵-۳-۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ صبح
RE: افزونه ثبت نام پیامکی - hamzeh12hh - ۱۸-۳-۱۳۹۷, ۰۱:۴۸ صبح
RE: افزونه ثبت نام پیامکی - shahryar warez - ۱۱-۴-۱۳۹۷, ۰۸:۰۶ صبح
RE: افزونه ثبت نام پیامکی - shahryar warez - ۱۱-۴-۱۳۹۷, ۰۸:۲۱ صبح
RE: افزونه ثبت نام پیامکی - shahryar warez - ۱۱-۴-۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ عصر