زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه عیدی 94 پلاگین های بانکی جوم شاپینگ برای جوملا Plg Bank joomshapping Joomla 3.4
۳-۱-۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ عصر
ارسال: #23
RE: عیدی 94 پلاگین های بانکی جوم شاپینگ برای جوملا Plg Bank joomshapping Joomla 3.4
نقل قول: ممنون از شما اگر بتونید و فرصت داشته باشید آموزش نوشتن این پلاگینها هم بگید عالی هست
با تشکر

نقل قول: دوست عزیز . فکر نکنم آموزش برنامه نویسی پلاگین های جوملا و افزونه ها را کسی به صورت رایگان منتشر کنه.
چون کسی که برنامه نویسی انجام میده در اصل داره هنر خودشو ارائه میده و به نظر من هر هنری بسته به شخصش قیمت خاصی داره

با سلام
راستش من با این موضوع مشکلی ندارم فقط چون هر افزونه بخصوص افزونه های بانک با هم تفاوت دارند
همراه با بهینه سازی دارم داکیومنت هاشم آماده میکنم که اگر خدا بخواد دریک تاپیک جامع همه رو منتشر کنم.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط YasinDesign ، mohammad2232 ، Reza Ganji ، محمدرضا بهارلو
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: عیدی 94 پلاگین های بانکی جوم شاپینگ برای جوملا Plg Bank joomshapping Joomla 3.4 - محمدسلیمانی - ۳-۱-۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان