زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد: معرفی سایت های استفاده کننده از جوملا در انجمن
۲۴-۱-۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ صبح
ارسال: #5
RE: پیشنهاد: معرفی سایت های استفاده کننده از جوملا در انجمن
آره موافقم - من به این نکته که سایت میشه لینکدونی توجه نکرده بودم !
ولی خیلی ها مث من عضو فعال نیسن و نمیتونن سایتشون رو ثبت کنن Think و در نتیجه " گناه دارن "
راستی انجمن های مامبو تا حالا 1416 تا سایت ثبت کردن داخل انجمنشون و حتما به نفعشون بوده که اینکارو کردن !

و اگه پارس جوم هم واسه جوملا اینکارو کنه و همه اعضا بتونن سایتشون رو ثبت کنن خیلی خوب میشه و اون 168 مهمانی هم که در 9999 دقیقه پیش از سایت دیدن کردن عضو انجمن میشن که سایتشون رو ثبت کنن و انجمن رو به خیلی های دیگه معرفی میکنند و باعث میشه که پارس جوم بیشتر بین مدیران سایت ها شناخته بشه و ...
خلاصه یه جورایی هم واسه پارس جوم و هم کاربرانی که عضو انجمن هستند خوب میشه . Smile
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، mahdi-j ، delshad1522 ، احسان افشاری
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پیشنهاد: معرفی سایت های استفاده کننده از جوملا در انجمن - vahid.exe - ۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان