زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۷-۹-۱۳۹۶, ۰۸:۳۳ صبح
ارسال: #1035
آموزش ایجاد فرم ثبت و درخواست گارانتی
سلام
من نمیتونم برای پشتیبانی از محصولات خودم نیرو بگیرم و بخش پشتیبانی فروش تلفنی راه بندازم. چون وضع تولید این روزا خیلی خرابه و واقعا نمیشه حقوق داد. به این فکر کردم که بخش پشتیبانی رو آنلاین کنم و نیاز به کمک دارم.
من مطلب مربوط به جلوگیری از درج ایمیل و نام کاربری تکراری رو خوندم ولی چیزی که لازم دارم پیچیده تر هست و شاید خیلی متفاوت باشه.
متاسفانه بودجه کافی برای اینکه سفارش افزونه نویسی بدم هم ندارم و باید یه جوری با حداقل هزینه حلش کنم. اگر ممکنه لطفا کمکم کنید.
من به چهارتا فرم نیاز دارم که باید از اطلاعات همدیگه استفاده کنند.

///فرم اول: من قصد دارم در سایتم با آر اس فرم قسمتی رو ایجاد کنم که فروشنده شماره سریال، شماره فاکتور و تاریخ فروش محصولات فروخته شده رو ثبت کنه. به این فرم فقط کاربر از نوع فروشنده دسترسی خواهد داشت.

////فرم دوم: در فرم دیگه ای کخریدار باید لاگین کنه و بیاد و اطلاعات خودش رو از جمله کد ملی ، به عنوان خریدار ثبت کنه و ضمانت نامه خودش رو فعال کنه.
(البته کدملی میتونه جزء فیلدهای ثبت نام در سایت باشه و به طور پیش فرض باتوجه به نام کاربری در تکس باکس مربوطه درج بشه و قابل تغییر نباشه)
در اینجا باید قبل از ثبت اطلاعات سه تا چیز بررسی بشه:
1- شماره سریال وارد شده باید قبلا توسط فروشنده ثبت شده باشه و موجود باشه.
2- شماره فاکتور باید توسط فروشنده ثبت شده باشه و موجود باشه.
3- تاریخ فاکتور باید با شماره فاکتور مطابقت داشته باشه و از تاریخ اون بیش از 10 روز نگذشته باشه.

////فرم سه: این فرم مربوط به زمانی هست که خریدار قصد داره از گارانتی استفاده کنه و درخواست رسیدگی بده. در اینجا باید هنگام ثبت اطلاعات:
1- کد ملی و شماره سریال محصول قبلا توسط خریدار با همان نام کاربری ثبت شده باشه.
2- مدت زمان اعتبار گارانتی که مثلا 12 ماه هست تموم نشده باشه

////فرم چهار: تمدید گارانتی
در صورتی که مدن اعتبار گارانتی تموم شده خریدار میتونه با پرداخت مبلغی اون رو برای چند ماه (بسته به نوعی که انتخاب میکنه 3 - 6 و 12 ماهه) تمدید کنه. در صورت پرداخت به طور آنی و بدون واسطه انسانی در صورتی که مجددا به فرم شماره سه برگرده و درخواست بده مدت به صورت خودکار تمدید شده.

فکر کنم خیلی پیچیده شد. خب من واقعا از کدنویسی چیز زیادی نمیدونم. لطفا دوستان کمک کنند.
ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
راه حل جدید - iman iman - ۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ عصر
سوال - takide - ۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ صبح
کامپوننت فرم ساز آر اس فرم -RSform - amirali - ۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ عصر
آناگ - anag - ۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ صبح
طراحی rsforms فرم به شکل زیر - yavadood - ۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ صبح
فیلد اجباری - remo330 - ۲۲-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ صبح
مشکل با پلاگین pdf در rsform - mohsen-73 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ عصر