زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۲۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین فارسی تغییر رنگ و تصویر پس زمینه سایت(بک گراند) mmBackground برای جوملا 2.5
۱۵-۱-۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ صبح
ارسال: #8
RE: پلاگین فارسی تغییر رنگ و تصویر پس زمینه سایت(بک گراند) mmBackground برای جوملا 2.5
(۲۴-۱-۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ صبح)eshantion نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نصب کردم جواب نداد

(۱۵-۱-۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ صبح)puya نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم نصب کردم جواب نداد می زنه اهیچ پارامتری برای این پلاگین موجود نیست

سلام.

نصب افزونه برای اینجور موارد لازم نیست. به نظرم بهتره برای تغییر موارد این چنینی مانند رنگ پس زمینه سایت و یا تصویر پس زمینه کدهای قالب رو ویرایش کنید. (استفاده زیاد از پلاگین ها و سایر افزونه ها هم سرعت جوملا رو پایین میاره و هم ممکنه آینده آپدیت نشن و مشکل امنیتی ایجاد کنه)

من خودم تا جایی که بتونم با تغییر کدها و سورس جوملا نیازهامو برطرف میکنم و اگر مجبور بشم اونوقت افزونه نصب میکنم.

شما اگر میخواهید رنگ و یا تصویر پس زمینه سایتتون رو تغییر بدید و نمیدونید چطور این کار رو کنید آدرس سایتتون را بذارید تا دقیقا بگم تو کدوم فایل و کدوم خطش میتونید تغییرات مد نظرتون رو اعمال کنید

یا علی
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پلاگین فارسی تغییر رنگ و تصویر پس زمینه سایت(بک گراند) mmBackground برای جوملا 2.5 - vahid.exe - ۱۵-۱-۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان