زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با یکی از کاربران سایت که وعده طراحی داده بودند
۲۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ صبح
ارسال: #1
مشکل با یکی از کاربران سایت که وعده طراحی داده بودند
سلام خدمت دوستان عزیز پارس جوم
بنده با یکی از کاربران سایت با نام mahdi71 اشنا شدم که طبق قول هایی که بنده دادند طبق عکس زیر:
[تصویر:  k0.jpg]
بعد گقتم باشه مشکلی نیست واسم انجام بدید و بعد گفت که یه سری کارهای اضافی رو واستون انجام میدم که در عکس زیر گفتن:
[تصویر:  k223.jpg]
و در اخر با هزینه 150 تومن با هم موفقت کردیم
وکلی کارها و پشنهاد های بالا بالا غافل از اینکه ایشون نمیونند فتوشاب رو اصلا باز کنند
که کل وعده وعید های ایشون رو در قالب pdf میزارم که بخونید و در خیال پرواز کنید
http://www.faupload.com/upload/90.1/Esfand/us-mg-mail-yahoo.zip
خیلی با من بد قولی کردن بش از 10 دفعه پشیمون شدم و ایشون میگفتن خیالتون راحت که هزینه برگشت داده نمیشه و کارتون شروع شده در حالی که تو صحبتهامون میگفت باید بهم وقت بدید یا امروز کارتون رو شروع میکنم حتی من چند بار حرفهای قبلی ایشون رو فرستادم که عمل نکرده بودن ولی حرف رو عوض میکردن کلی بگم حرفهای داخل پی دی اف رو بخونید متوجه میشید این چند روز چی کشیدم از دستشون خلاصه منم که راهی نداشتم قبول کردم
حالا ایشون امروز اومد سایت به من تحویل داده گفتم خدایا عجب سایتی میشه!
ادرس سایت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از این همه چونه زدن و بدبختی و وعده وعید یه قالب دانلود کردن و نصب کردن با چند تا ماژول
که یه تازه کار هم این کارم میتونه انجام بده!
به نظر شما حالا راه حل چیه؟ یا اگه واقعا حق خودشون میدونند بیان بگن که چرا اینکارو کردند و جواب بدند

با تشکر توجه شما.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
مشکل با یکی از کاربران سایت که وعده طراحی داده بودند - mr-secret - ۲۸-۱۲-۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان