زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۵۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه جامعه ساز و مدیریت پروفایل بی نظیر community builder (cb( فارسی ورژن 1.2
۱-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ صبح
ارسال: #11
RE: جامعه ساز و مدیریت پروفایل بی نظیر community builder (cb( فارسی ورژن 1.2
لطفا به این ثفحه بروید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز شما در صفحه ای که معرفی کردید منظورم همان پروفایل است ،
من هم می خواهم چنین چیزی داشته باشم ولی با کمی تغییرات که در صفحه ای که معرفی کردم می توانید مشاهده بفرمائید .

این هم ار نقل قول آن صفحه :

سلام کسی آموزش CB را بلد است ؟

نقل قول: من در سایت خود از افزونه cb دارم استفاده می کنم می خواهم یک تب بسازم به نام ارسال مقاله ، به این صورت که ، فرم ساز bezzing from ماژول هم به شما می دهد ، و اگر از پلاگین درج ماژول در مطلب استفاده کنی ، و حالا در کامپوننت CB در زبانه مدیریت تب ها ، بخواهی یک تب جدید بسازی ، به نام ارسال مقاله ، آن وقت می توانی در قمست ویرایشگر از طریق پلاگینی که نصب کردیم آن فرم مورد نظر را به سایت اضافه کنیم
حالا مشکل من اینجاست که من می خواهم این مقاله ارسالی از طریق فرم نامبرده شده به ایمیل من هم ارسال شود ، آیا فرم ساز چنین قابلیتی دارد ؟
اگر این فرم ساز چنین قابلیتی ندارد لطفا یک فرم ساز خوب که ماژول هم داشته باشد نام ببرید

با تشکر
آیا Cb پلاگین های اضافه هم دارد ؟ دوستان در CB یه چه صورت می توانم خبرنامه ، مقاله ، وبلاگ ، تالارگفتمان و... را که در خود CB وجود دارد فعال کنم
پلاگین ها را هم فعال کردم

شما یک جعبه پیام داشتید
فقط من می خواهم کمی تغییر در جعبه پیام بدهم آن هم اینکه فقط مدیر بتواند برای کاربر پیام بفرستد ، ( منظورم همان پیگیری مقاله است ) آیا چنین امکانی را CB دارد ؟
اگر امکان دارد توضیح دهید
ممنون می شوم
شما یک جعبه پیام دارید
اسم آن افزونه چیست ؟
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: جامعه ساز و مدیریت پروفایل بی نظیر community builder (cb( فارسی ورژن 1.2 - rezaetemadi - ۱-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان