زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۴۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در علامت زیر منو
۵-۶-۱۳۹۸, ۱۱:۴۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۶-۱۳۹۸ ۱۱:۴۹ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #8
RE: مشکل در علامت زیر منو
درود
بله شما میتونید با تغییر اون کد آیکن را ویرایش کنید.اگر ویرایش کردید ونتیجه بخش بود برای دیگر دوستان هم در این تاپیک منتشر کنید.
باتشکر

----------------------------------

در مورد سایت های وارز مثلا این سایت رو ببینید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تقریبا لیست کاملی از الحاقات جوملا در اون هست. و جالبتر اینه برخی سایتهای فروش افزونه هم من چک کردم بعد از اینکه این سایت افزونه ای رو منتشر میکنه اونها هم بروز میکنند یعنی این امکان هست اونها از این سایت ها برمیدارندو برای مشترکین میزارند.البته من تایید نمیکنم ولی ممکن هست اینطور باشه چون لیست های افزونه های سایت ها تقریبا با هم یکی هست.حالا ببینید چه بلایی داره سر طراحان سایت مخصوصا ایرانی میاد.

برای نمونه در برخی افزونه های سایت مافیا اسکریپت نام منتشر کننده ای هست با نام GANJAPARKER . حالا شما در نت در موردش سرچ کنید.هرکی از افزونه هاش استفاده کرده سایتش با مشکل روبرو شده.
برخی فکر میکنند میتونند کدهای افزوده شده به الحاقات وارز را پیدا کنند ولی متاسفانه غیر ممکنه بشه همه کدهای اضافه شده در افزونه هارو پیدا کنید.
آقای پوردریایی در مطلبی که خودشان تهیه و منتشر کردند و لینک دادند این موارد رو خیلی خوب توضیح دادند.

در آخر بزرگترین مشکل هاستینگ ها هم با همین افزونه های وارز است از جمله هک شدن سایت ها ، ارسال میلیون ها ایمیل اسپم و...
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط hamzeh12hh ، Pourdaryaei ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
مشکل در علامت زیر منو - sorina_1100 - ۴-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۴۷ عصر
RE: مشکل در علامت زیر منو - Reza Ganji - ۵-۶-۱۳۹۸, ۱۲:۰۴ صبح
RE: مشکل در علامت زیر منو - Reza Ganji - ۵-۶-۱۳۹۸, ۱۲:۲۹ صبح
RE: مشکل در علامت زیر منو - hamzeh12hh - ۵-۶-۱۳۹۸, ۰۴:۴۱ صبح
RE: مشکل در علامت زیر منو - Pourdaryaei - ۵-۶-۱۳۹۸, ۰۳:۰۳ عصر