زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر بک گراند بخش لوگو
۴-۶-۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #1
تغییر بک گراند بخش لوگو
با عرض سلام

بالای سایت من موقعیتی وجود داره برای نمایش لوگو که از طریغ مدیریت قالب میشه یه تصویر با هر فرمتی رو اونجا قرار داد...

حالا این بخش دارای یه بک گراندی هستش که سفید رنگه ولی من میخام بالا و پایینش نواری ابی رنگ داشته باشه ( دکمه ها بالا پایین نوار ابی دارند )

این تصویر فعلی هست که من هر چقدر تصویر لوگو رو بزرگ تر کنم باز توش کوچیک نمایشش میده :
[تصویر:  2w68_untitled.jpg]

اما من میخام دقیقا این جوری بشه :

[تصویر:  ni9b_captuare00.jpg]

من میدونم که لوگو رو باید بدون نوار ابی توی کادر بزارم ولی خود کادر رو ( پس ضمینه ای که لوگو توش قرار میگیره) بصورت نوار ابی در بالا پایین کنم...

کسی میتونه توی این مورد راهنمایی بده ؟

سایتهای بنده:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
تغییر بک گراند بخش لوگو - leksoz - ۴-۶-۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ عصر
RE: تغییر بک گراند بخش لوگو - azar431 - ۶-۶-۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ عصر
RE: تغییر بک گراند بخش لوگو - azar431 - ۶-۶-۱۳۹۷, ۰۲:۲۴ عصر
RE: تغییر بک گراند بخش لوگو - leksoz - ۶-۶-۱۳۹۷, ۱۰:۲۹ عصر
RE: تغییر بک گراند بخش لوگو - Pourdaryaei - ۷-۶-۱۳۹۷, ۰۲:۲۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان