زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به هر مطالب جوملاتون یک بک گراند خاص بدهید
۳-۳-۱۳۹۵, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #6
RE: به هر مطالب جوملاتون یک بک گراند خاص بدهید
نقل قول: مرسی چیز جالبی هست - اگر بشه بک گراند ( کاور ) رو پشت بعضی از کامپوننت و ماژول ها هم قرار داد خیلی عالیه ، مثلا فرم لاگین ... البته فکر کنم برای ماژول ها با یه کلکی بشه اینکارو انجام داد

درود خدمت شما تو نسخه جدید چندتا اپشن برای بک گراند گزاشتم که بشه کاور کرد یا ...

ولی در مورد کامپوننت های جز کامپوننت کانتنت چندتا event دیگه جوملا داره مثل داخل سرچ و همینطور بعد لاگین و ..... که به زودی بهش اضافه می کنم ولی کامپوننت های متفرقه متسفانه من چیزی پیدا نکردم که بشه یک کد در همه صفحه ها فعال کرد .

راستی در مورد ماژول ها . تو نسخه جدید که منتشر می کنم جایگاه css سفارشی داره شما می تونید css مربوط به اون صفحه رو بزارید اگر ماژول تو اون صفحه فعال باشه برای اونم می تونید css بزنید و زیباش بکنید

تشکر از نظر شما امید وارم نظرات بیشتر شما در مورد این افزونه باعث پیشرفت افزونه بشه.RoseRoseRose
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، محمدرضا بهارلو
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: به هر مطالب جوملاتون یک بک گراند خاص بدهید - shahryar warez - ۳-۳-۱۳۹۵ ۰۵:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان