زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۴۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alias فارسی یا انگلیسی؟
۱۰-۱-۱۳۹۵, ۰۶:۰۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #7
RE: Alias فارسی یا انگلیسی؟
سلام

بذارید من خیلی خودمونی خلاصه ای از اصول کار گوگل رو بگم (البته بهتره هرسال الگریتم جدید گوگل رو مطالعه کنید)
اسپایدر های گوگل (رباط های گوگل) سایت شما رو ایندکس میکنن (فهرست برداری میکنن) و در یک دیتابیس ذخیره میکنن در واقع وقتی ما جستجو میکنیم در کل وب جستجو نمیکنیم در دیتابیس گوگل این کارو میکنیم
پس باید پارامترهایی که نیاز هست تا توجه گوگل رو به سایتمون جلب کنیم رو رعایت کنیم

نام مستعار خیلی مهمه که از نظر من بهتره انگلیسی باشه چون در عنوان نام فارسی رو وارد کردید و انگلیسی تایپ کردن این فیلد میتونه دامنه جستجوی سایت ما رو بالا ببره ضمن اینکه در الگریتم جدید گوگل برخلاف گذشته کلمات تکراری یک بار لیست میشن حتی اگه هزار بار تکرار شده باشن
و همون طور که آقا وحید گفتند و دوست خوبم sasanu من هم دلیلش و عنوان کردم این که ترجمه حقیقی عنوان رو برای نام مستعار بذاریم اهمیتش مشخص شد.

توضیح اضافه: در لاگ وب سرور سایتتون میتونید لیستی که crawling های گوگل از سایت شما تهیه کردن رو ببینید و بیشتر متوجه منظورم بشید.

البته در صنعت وب سئو یک علم مستقل هست که از ابتدای کد نویسی شروع میشه و همه موارد مثل تصاویری که استفاده میشه و نحوه استفادشون متن، جمله بندی، کلمات کلیدی، حذف لینک های خراب و ده ها موضوع دیگه رو شامل میشه که در آموزش های همین انجمن هم آموزش های زیادی توسط دوستان منتشر شده

موفق باشید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط vahid.exe ، پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
Alias فارسی یا انگلیسی؟ - moas - ۹-۱-۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ عصر
RE: Alias فارسی یا انگلیسی؟ - vahid.exe - ۱۰-۱-۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ صبح
RE: Alias فارسی یا انگلیسی؟ - moas - ۱۰-۱-۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ صبح
RE: Alias فارسی یا انگلیسی؟ - vahid.exe - ۱۰-۱-۱۳۹۵, ۰۵:۳۹ صبح
RE: Alias فارسی یا انگلیسی؟ - sasanu - ۱۰-۱-۱۳۹۵, ۰۶:۰۶ صبح
RE: Alias فارسی یا انگلیسی؟ - محمدسلیمانی - ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ صبح

پرش به انجمن: