زمان کنونی: ۲۱-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۲۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ماژول های اختصاص داده شده در منوی کپی شده
۲۹-۱۰-۱۳۹۴, ۰۶:۵۵ صبح
ارسال: #5
RE: مشکل در ماژول های اختصاص داده شده در منوی کپی شده
سلام آقای گنچی عزیز. کم پیدا بودید. بزار من فعلا باز سایتم بالا نمی یاد به خدا اعصاب برام نمونده و کم کم مونده یا خود کشی کنم یا از طراحی سایت بزنم بیرون. یک بار قالبی را از انجمن جوملا فروم که قالب تجاری بود و گفتند که قالب اورجیناله و برای دانلود گذاشته بودند ، دانلود کردم. چشمتون روز بد نبینه. باگ داشت هک شدیم. نه تنها اون سایتم بلکه بقیه سایت هام که روی آن هاست بود. باز چون اون قالب را خیلی دوست داشتم باز دوباره رفتم از سایت p30template خریدم و گفتم که دیگه اینجا اورجیناله. یکم که با سایت کار کردم. دیگه اصلا بالا نیومد. البته قبلا از اینکه شک کنم به قالب دوم که شاید مشکل از جای دیگه باشه. لینک سایتم را توی فیس بوک برای اشتراک زدم . و اونجا بود که باز آدرس اون سایت لعنتی روسی را دیدم که قبلا سایتم روی اون ریداریکت شده بود. جالبه که سایت بالا نمی یاد . ولی توی فیس بوک اون آدرس هست.

نمی دونم کسی هست که بتونه قالبو از لحاظ داشتن باگ چک کنه و یا یک نگاهی به سایتم بزنه ببینه مشکل از کجاست. دوباره سایتو چک کردم به یک زوری اومد بالا ولی چند ساعتی در دسترس نبود که می تونه برای این باشه که هکره داشته روش عملیات انجام می داده. اینو می شه از آدرس روسی که قبلا از طرفش هک شدم توی فیسبوک فهمید. می ترسم اینبار کاری نداشته و خواسته بعدا که سایت به جایی رسید حالمو بگیره. البته اینو بگم دوباره چند دقیقه بعد سایت اصلا بالا نمی یاد. توی عکس زیر آدرس سایتم هست :

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشکل در ماژول های اختصاص داده شده در منوی کپی شده - hercol2013 - ۲۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۵۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان