زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۳۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقایسه فایل ها و یافتن تغییرات بین فایل ها توسط ExamDiff Pro
۱۳-۲-۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ صبح
ارسال: #1
Wink مقایسه فایل ها و یافتن تغییرات بین فایل ها توسط ExamDiff Pro
[تصویر:  1399051744_1_2528046183.jpg]

درود
یکی از امکاناتی که خیلی موارد مورد نیاز است مقایسه دو یا چندین فایل متنی برای یافتن تغییرات داده شده در فایل ها می باشد.
برای مثال مقایسه دوفایل متنی که میتوانند هر نوع فایلی باشند html یا css یا php یا غیره برای مشاهده تفاوت های دوفایل.
یا اینکه شما در افزونه ای تغییرات زیادی دادید و میخواهید بدانید در کجاها این تغییرات را اعمال کردید میتوانید دو پوشه را انتخاب کنید تا تمامی فایل های هم نام موجود در دو پوشه تطبیق داده شوند.

البته با نت پد پلاس پلاس هم میتوان اینکار رو انجام داد ولی از این نرم افزار امکاناتش در این مورد بخصوص بسیار کمتره.من فکر میکنم قبلا این نرم افزار رو معرفی کرده بودم ولی سرچ کردم یافت نشد.

چون این نرم افزار تجاری است نمیتوان آن را در پیوست و در انجمن قرار داد و میتوانید از لینک های موجود در آپلودسنترها دانلود کنید.من چندتا لینک برای دانلود قرار میدم ولی شما میتونید بعدا هم با جستجو براحتی پیدا کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mohi ، Pourdaryaei ، Mojtaba Pordel
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
مقایسه فایل ها و یافتن تغییرات بین فایل ها توسط ExamDiff Pro - Reza Ganji - ۱۳-۲-۱۳۹۳ ۰۵:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان