زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۰۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود قالب اختصاصی و فارسی tiny جوملا شاپ
۲۲-۳-۱۳۹۳, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #12
RE: دانلود قالب اختصاصی و فارسی tiny جوملا شاپ
درود بر شما

در پست اول مطرح شده دلیل کد شدن چی هست , وقتی کار خوب و طراحی خوب برای یک قالب انجام می دم دوست ندارم لایبراری من که حدودا 7 8 ساله روز زحمت کشیدم رایگان دست طراحان بیفته

به قول دوستان دانش انحصاری نیست بلکه تکنولژی انحصاری هست

ما در موقع شروع این کار که انشاالله در تابستان بعد از امتحانات دانشگاه نیز قوت می گیرد , هدف خودمان را در این گزاشتیم بهترین کیفیت در طراحی رو تحویل بدهیم بجاش کد کنیم نه اینکه یک قالب خیلی ساده حتی بدون کمترین کد نویسی گاها ناقص درست کنیم و انتشار عموم کد باز کنیم

و مورد آخر که دوستان می تونند با این شرایط استفاده نکنند و اگر استفاده می خواهند بکنند و می خواهند زه زحمات ما نسبت به انتشار رایگان احترام بگزارند که شرابط همینه Blush

و ما نیز منتظر پی اسدی ها از طرف دوستان هستیم برای انتشار طراحی های بیشتر و امکانات رایگان دیگر

و دوست عزیزم و چند ساله من آقای گنجی عزیز
نقل قول: این یک مارکتینگ هست من امکانات رایگان انتشار می دم تا بتونم مشتریان بیشتری رو جذب وب سایتم بکنم مطمعا کپی رایت و حقوق مربوط به قالب ها با من هست تو این 10 سال این همه خدمات و قالب منتشر کردیم در اولین روز کاری کپی رایت برداشته شده و استفاده کردند گاها افرادی بسته های آماده در انجمن و سایت هاشون منتشر کردند از قالب های ما با کپی رایت خودشون در کشوری نیستیم که حقوق کپی رایت داشته باشیم که بخوایم .واقعا روی این موضوع تعمل کنیم , و در مورد کپی رایت باید بگم که خیر کار رو اصلا برای کپی رایت منتشر کردم و حذف اون هم امکان پذیر نیست چه با مبلغ جداگنه

موفق باشیدRose
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دانلود قالب اختصاصی و فارسی tiny جوملا شاپ - shahryar warez - ۲۲-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان