زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۴۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سال نو مبارک - هدایای نوروزی پارس جوم
۱-۱-۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۱-۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink سال نو مبارک - هدایای نوروزی پارس جوم
[تصویر:  1395385201_1_94f783cc55.jpg]

درود
سال نو را به همه دوستان پارس جومی تبریک می گویم و امیدوار سال خوب و پرنشاطی داشته باشید و همیشه سلامت و تندرست باشید.امیدوارم امسال بتونیم در برخی موارد از جمله انتشار آموزش های مفید بهتر عمل کنیم.
برای هدیه دوستان ان شاالله سعی میکنیم یک بسته تجاری غیر وارز از قالب های اسمارت اددآنز را با زبان فارسی برای دوستان منتشر کنیم و هر یک از دوستان مایل بود هدیه ای منتشر کنه میتونه در این تاپیک انتشار بده.

[تصویر:  1395386121_1_9357b5605e.png]

برای شروع من بسته آفلاین سایت w3schools.com رو آماده کردم که فکر میکنم اگر کسی مایل به یادگیری باشه بهترین هدیه باشه فقط تنها مشکلی که من در تست دیدم داره قسمت تمرین ها هاست که اون رو هم میتونید با نرم افزارهای دریم ویور یا اچ تی ام ال پد تمرین کنید.
همانطور که میدونید این سایت مرجع تمامی زبان های برنامه نویسی تحت وب می باشد و تمامی توضیحات و رفرنس ها و تگ های مورد استفاده در تمامی زبان هارو توضیح داده و با ذکر مثال های ساده و قابل فهم میتونید براحتی از آن استفاده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجم فایل حدودا 56 مگابایت است که شامل تمامی صفحات و تصاویر و.. است که بعد از اکسترکت شدن حدودا 160 مگابایت حجم دارد.
بنظر من بهترین هدیه میتونه انتشار آموزش باشه و من خودم سعی میکنم در آینده بیشتر در این زمینه کار کنم.
امیدوارم که همیشه در پناه حق موفق و پیروز باشید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، محمدرضا بهارلو ، anzal ، sasanu ، Mojtaba Pordel ، hesari_313 ، mohi ، behi90 ، mahan
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
سال نو مبارک - هدایای نوروزی پارس جوم - Reza Ganji - ۱-۱-۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ عصر
RE: سال نو مبارک - محمدسلیمانی - ۱-۱-۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ عصر
RE: سال نو مبارک - Reza Ganji - ۲-۱-۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ صبح
RE: سال نو مبارک - سعید حمزه زاده - ۲-۱-۱۳۹۳, ۰۵:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان