زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در حل یک مشکل
۱-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ صبح
ارسال: #1
راهنمایی در حل یک مشکل
joomla 3.0
با سلام بنده تازه به سراغ cms جوملا آمدم و با یک مشکل مواجه هستم نسخه که بنده دانلود کردم
Joomla_Persian_3.0.3-Stable-Full_Package است ولی در در پنل مدیریتی نسخه 3.1.1(Joomla_3.1.1-Stable-Update_Package) منتشر شده بنده بعد از نصب نسخه 3.0 با ایمیلی از سمت هاستینگ خود مواجه شدم که به نسخه 3.1.1 آپگرید
کنم اما مشکل از اینجا شروع میشود در حالت 3.0 مشکلی نیست اما با اکسترکت کردن بسته 3.1.1 در هاست دیگه سایت کار نمیکند و با پیغام زیر در صفحه اول مواجه میشوم در ضمن اینکه بعد از نصب نسخه آپدیت تمامی فایلهای web config و robots و همین طور htaccess. را اصلاح و در فایل htaccess. عمل ریدایکت کردن دامنه های سایتم را انجام داده ام.لازم به ذکر است که آدرس ورود به پنل مشکل ندارد.میتوانم وارد کنترل پنل مدیریتی بشوم
این هم پیغام خطا که در صفحه اول به نمایش در میاید
0 SQL=SELECT `m`.`tag_id`,`t`.* FROM `odbny_contentitem_tag_map` AS m INNER JOIN `odbny_tags` AS t ON `m`.`tag_id` = `t`.`idWHERE `m`.`type_alias` = 'com_content.article' AND `m`.`content_item_id` = 10 AND `t`.`published` = AND t.access IN (1,1,5
امضاء saeb-k
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
راهنمایی در حل یک مشکل - saeb-k - ۱-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ صبح
راهنمایی در حل یک مشکل - sasanu - ۱-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ عصر
راهنمایی در حل یک مشکل - saeb-k - ۲-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ صبح
راهنمایی در حل یک مشکل - sasanu - ۲-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان