زمان کنونی: ۲۶-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۳۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم های عضویت و پروفایل کاربران
۶-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۵۶ صبح
ارسال: #9
RE: سیستم های عضویت و پروفایل کاربران
با درود
بنده دارم یک همچین چیزیو با افزونه ی [font=Arial, Helvetica, sans-serif]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/font] پیاده سازی می کنم برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلاٌ هر کس بتونه دی ان اس دامنه اش رو که مربوط به سایت خودش هست و این شرکت براش طراحی کرده تغییر بده و یا مثلاْ اس ام اس ارسال و دریافت داشته باشه.. تا الان که تونستم تا اینجاش پیش برم.
واقعاْ سیستم خیلی قوی هستش . به امید خدا باگ این دو مورد برطرف بشه میخوام بشینم روی سیستم حسابداری آنلاین برای هر شخص که توی این سایت عضوه.. یعنی هون دریافت و پرداخت
البته روی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگرشون هم WHMCS رو نصب کردم و اگر این سیستم جواب نداد مستقیم میرم سراغ اون..
و در نهایت هم بگم که اگر میخواهید از WHMCS استفاده کنید بهتره پول بدید و بخریدش. بهترین شرکتی هم که داره رو این زمینه کار می کنه شرکت فراسو سامانه پاسارگاد هست. این سایتشونه :www.faraso.ir البته نماینده رسمی هستن و از طریق این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارن فروش رو انجام میدن و خیلی هم ماژول نوشتن .

موفق باشید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سیستم های عضویت و پروفایل کاربران - farjadp - ۶-۴-۱۳۹۰ ۰۴:۵۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان