زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 89 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۵-۸-۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ صبح
ارسال: #881
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
آقا کسی نبود جواب ما رو بده ؟؟؟ اگه برنامه شو کسی داره خریدارم.با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۸-۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #882
(۱۲-۸-۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ صبح)atlasarak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دو تا درخواست دارم :
1-میخواستم برای طراحی فرم با rsform از qr کد روی مشخصات چند فیلد مثل نام و نام خانوادگی و کد ملی برای فرم استفاده کنم اگر کسی کار کرده ممنون میشم راهنمایی کنه؟
2- برای صحت کد ملی کسی روی استانها کار کرده ؟مثلا کد ملی رو بدیم بعد از صحت کدملی، استان محل تولد رو تو فیلد تولد اتوماتیک بده ؟
با تشکر.

سلام
میخواهید Qrcode بسازید یا با اسکن Qrcode فرم پر بشه ؟
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

۱۷-۸-۱۳۹۴, ۰۹:۲۳ عصر
ارسال: #883
سلام دوستان
من جدیدا فرم هایی که ثبت می کنم برای کاربر نشون داده نمیشه، ولی در بخش administrator نشون داده میشه.
این مشکل تازه بوجود اومده و قبلا اینطوری نبود.

کسی میتونه حدس بزنه مشکل از کجاست؟ ممنون دوستان
۱۸-۸-۱۳۹۴, ۰۷:۴۰ صبح
ارسال: #884
نمایش پیام های خطارو در هاستتون و تنظیمات جوملا فعال کنید تا ارور مشاهده شود و سپس ارور رو رفع کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۵-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #885
سلام. نمیدونم اینجا باید مطرح کنم سوالم رو یا جای دیگه. برای چرینت از فرم های آر اس فرم، صفحه ای طراحی شده، ولی این صفحه از لحاظ امنیتی ضعیف هست و من برای لاگین شدن به دیتابیس تمامی اطلاعات رو باید وارد کنم که از نظر امنیتی مشکل ایجاد می کنه. کس دیگه ای برای چاپ اگر کد زده میتونه کمکم کنه؟

من فایل print.php رو در httpdocs گذاشتم و قسمتی از کد که ایراد داره به این صورت هست:

$Db = new mysqli("localhost",'test', 'database password','test');
۱۵-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ عصر
ارسال: #886
در این آدرس کامل توضیح داده

براي اضافه كردن دكمه ي چاپ در قسمت جزئیات در فرم ارساليتان نياز خواهيد داشت كه :
1 – از قسمت منو > منوی اصلی > کلید جدید > RSForm!Pro > ارسالی ها : يك آيتم منو "نمایش ارسالی ها" بسازيد .
2 – در قسمت "چیدمان ردیفها" يك لايه براي ليست هاي ارسال شده تعريف كنيد .
3 – فيلد "جزئیات طرح بندی" را ويرايش كنيد ، يك دكمه ي معمولي اضافه كنيد كه اسكريپت چاپ زير را اجرا مي كند :
<td><button onclick="printS();">Print</button></td>
لازم است كه اسكريپت را در بين تگ هاي<script type="text/javascript"> </script> اضافه كنيد .
function printS()
{
child = window.open(window.location+'&tmpl=component', 'popupname','width=800, height=600');
child.setTimeout("window.print()",3000);
}
اين اسكريپت كامپونت را در يك پنجره ي جديد بدون قالبي كه شما انتخاب كرده ايد، لود مي كند ، و محتواي پنجره را پس از 3 ثانيه چاپ مي كند .
توجه : اگر شما از SEF URLs براي صفحات سايت خود استفاده مي كنيد ، لازم است كه مقداري در اسكريپت دستكاري كنيد :
يعني به جاي :
child = window.open(window.location+'&tmpl=component', 'popupname','width=800, height=600');
از خط زير استفاده كنيد :
child = window.open(window.location+'?tmpl=component', 'popupname','width=800, height=600');
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط basirifar ، محمدسلیمانی
۱۵-۹-۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #887
خوب من باید مواردی رو چاپ کنم که تیک خورده شدند، و بعد اونها رو در داخل یک کارت چاپ کنم. اینطور که شما می فرمائید، هر فرم تک به تک چاپ میشه. ولی من هر تعداد کارت که کاربر خودش انخاب کنه باید چاپ کنم. و این دکمه چاپ هم داخل فرم نیست.

قسمت چیدمان ردیف ها کجاست؟

ممنون از وقتی که در اختیار من میزارین.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۱۸-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #888
سلام . عذر خواهی بابت تاخیر .
می خواستم بعد از پرکردن مشخصات در فیلدها مثلا نام و نام خانوادگی و کد ملی کد qr رو با این مشخصات فیلدها بسازه و روی فرم نمایش بده و در هنگام چاپ یا گرفتن خروجی pdf بالای فرم باشه.
۱۹-۹-۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ صبح
ارسال: #889
(۱۸-۹-۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ عصر)atlasarak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . عذر خواهی بابت تاخیر .
می خواستم بعد از پرکردن مشخصات در فیلدها مثلا نام و نام خانوادگی و کد ملی کد qr رو با این مشخصات فیلدها بسازه و روی فرم نمایش بده و در هنگام چاپ یا گرفتن خروجی pdf بالای فرم باشه.

با آقای سلیمانی در این باره تماس بگیرید
در این زمینه تخصص دارند
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط atlasarak
۲۶-۹-۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ صبح
ارسال: #890
سلام
مشکل توی قسمت تهیه پشتیبان و بازیابی فرم های آر اس فرم !
مشکل اینه که مراحل اجرایی تهیه پشتیبان بعد از انتخاب فرم ها انجام میشه ولی موقع تحویل فایل خروجی که قاعدتاً از نوع zip یا tgz باید باشه کدهای درهم و برهم نامربوطی رو توی مرورگر نمایش میده ؟؟؟؟ مثل نمونه زیر :

��}YsG�f����1�+i�q.�P �J��%����d�BU(����$����ì��lvLC4E����Hc������yDdDfU%2 PZAmMTFx\�u�[�����[�گ�������ܜ�+�+L���g�_��i�0�0;7;�0�0�y�B�̬g�N�#����{7�v��l�9^����F�Y�6v�

میخواستم بدونم مشکل نسخه آراس فرم هستش یا ایراد از جای دیگس: .ممنون میشم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.EyesEyesEyes
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان