زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۵۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانه تكاني جوملا
۱۳-۱۱-۱۳۸۹, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #1
خانه تكاني جوملا
با سلام
بنده چون با جوملا و افزونه‌هاي آشنا نبودم هي افزونه نصب كردم و پاك كردم اما مي بينم كه حالا سايت من خيلي شلوغ شده و حتي افزونه هايي كه پاك كردم لاشه آنها باقي است چطور مي توانم ماي اسكيوئل را شستشو دهم كه فقط آثار افزونه‌هايي باقي بماند كه لازمشان دارم نه بقيه؟
امضاء hayat
حكمت سرا!
جستارهاي شبه فلسفي در حوزه دين و فرهنگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۱۱-۱۳۸۹, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #2
RE: خانه تكاني جوملا
با سلام

به phpmyadmin برید و سپس اون جداول رو که مربوط به افرونه هایی هستند که پاک کرده اید و جداولشون موحود است رو Delete کنید،جهت مقایسه یک جوملا جدید در لوکال نصب کنید و ببینید که چه جداولی رو به صورت پیش فرض داره،به اون ها کاری نداشته باشید

موفق باشید
امضاء Sir_Amin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، hayat
۱۳-۱۱-۱۳۸۹, ۰۱:۱۸ صبح
ارسال: #3
RE: خانه تكاني جوملا
البته بهترین راه تست افزونه ها در لوکال است و بعد از اطمینان نصب بر روی سایت اصلی است ولی میتوانید مطالب سایت رو به یک جوملا نصب شده با افزونه های لازم در لوکال انتقال دهید و پس از آن تمامی فایل ها و دیتابیس رو جایگزین فایل ها و دیتابیس هاست کنید.
اگر بتوانید از روشی که اقا امین گفت بهتر است ولی گرفتن بک آپ فراموش نشود!!!
میتوانید افزونه هایی که در حال استفاده هستید در لوکال نصب کنید و با مقایسه دیتابیس جداول اضافی را حذف کنید.البته اگر میدانید کدام افزونه ها را نصب و حذف کردید میتوانید از روی نام انها در دیتابیس انها را حذف کنید.
البته کاری که من میکنم گرفتن بک آپ قبل از نصب هر افزونه ای است تا در صورتی که با مشکل مواجه شد به راحتی ریستور کنم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Sir_Amin ، hayat
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان