زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!!
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ صبح
ارسال: #1
Wink فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!!
[تصویر:  0_337x255_images_stories_joomla_contactajax3.png][تصویر:  0_330x252_images_stories_joomla_contactajax4.png]
[تصویر:  contactajax31.png]
[تصویر:  151617.png]

بهترین افزونه تماس با ما که تاکنون منتشر شده است

این افزونه بسیار قدرتمند و با امکانات بیشماری میباشد که اولین بار در این سایت بصورت رایگان برای کاربران ارائه شده است.

تعداد محدودی از امکانات این افزونه مفید:

طراحی زیبا و اژاکس

امکان تعریف فیلدهای دلخواه برای فرم تماس
امکان تعریف ایمیل دلخواه جهت ارسال ایمیل
امکان تعریف رونوشت ایمیل به کاربر
امکان تعریف راست چین یا چپ چین بودن ایمیل
امکان تعریف لیست ایمیل جهت ارسال ایمیل گروهی
امکان تعریف رونوشت و رونوشت مخفی
امکان تعیین فیلدهای اجباری
و از همه جالبتر ارسال کد رهگیری با فرمت اختیاری
و امکانات بیشمار دیگر که این افزونه را تک کرده است

به دلیل درخواست های زیاد لینک دانلود خارج از سایت قرار داده شد !

از لینک زیر دریافت کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء shafiee
-----------------------------
« چه زیباست هنگامی که در اوج نشاط و بی نیازی هستی دست به دعا برداری »
« جبران خلیل جبران »

------------------------------
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mal2moh ، majid33 ، memare-ahvaz ، btheme ، hasan512 ، leksoz ، hc1supcenter ، pivi ، zaban26 ، kargah ، سید منصور فیروزه ، mahdi71 ، cvastos ، محمد آهنگی ، محمدرضا بهارلو ، مرتضی محمدجانی
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ عصر، توسط shafiee.)
ارسال: #2
RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!!
جناب شفیعی افزونه بسیار جالبی است ولی حیف که تجاری است.

PWeb Ajax Popup Contact Form
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط majid33 ، memare-ahvaz ، leksoz
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #3
سلام
لطفا یکی مثل اینو طراحی کنید خیلی خوبه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط leksoz ، شماره مجازی
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #4
هرکس این رو بخواد میتونیم براش ارسال کنیم ولی نمیشه بصورت عمومی در انجمن قرار داد !
البته فکر میکنم فارسی نشده باشه.
این جزو بهترین ها است !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط memare-ahvaz ، leksoz
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #5
سلام
مهندس من اینو سرچ کردم و چون دیدم تجاری نبود مستقیم ارسال کردم ! من نصب هم کردم !!!
تو سایت های غیر وارز دیدم ! برای همین انتشار دادم ...

در ضمن این نیاز به فارسی سازی نداره ! چون شما میتونید خودتون فرم تعریف کنید و راست چین و چپ چینش رو تعیین کنید.
امضاء shafiee
-----------------------------
« چه زیباست هنگامی که در اوج نشاط و بی نیازی هستی دست به دعا برداری »
« جبران خلیل جبران »

------------------------------
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط leksoz ، شماره مجازی
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #6
سلام به همه دوستان
امکان داره این افزونه رو برای من ارسال کنید ؟
لطف بزرگی میکنید
امضاء hc1supcenter
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط leksoz
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #7
من ادرس معرفی افزونه را در جوملای جهانی گذاشتم !
من قبلا هم گفتم که انتشار افزونه های وارز باعث حمله به سایت و هک صد در صد ان میشود .
بیشتر سایت های وارز دائما زیر حمله قرار دارند و البته تازه اونها فایل هاشون رو روی سرور های دیگر مانند رپیدشر قرار میدهند.
ضمن اینکه با شکایت صاحب اثر ممکن است سرور غیر فعال شود !
امیدوارم کافی باشه.ضمن اینکه ما اگر افزونه تجاری رو داشته باشیم و کسی نیاز داشته باشه براش ارسال میکنیم.

من پیوست رو برای چند ساعت فعال میکنم تا دوستان دانلود کنند !
از شما هم برای زحماتتون تشکر میکنم جناب شافعی و مطمئن باشید قصد و غرضی در بین نیست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط leksoz ، shafiee ، memare-ahvaz ، fidoman
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #8
با سلام
میشه بیشتر توضیح بدید این که گفتید یعنی چه: "من قبلا هم گفتم که انتشار افزونه های وارز باعث حمله به سایت و هک صد در صد ان میشود .
"
یعنی شما توصیه می کنید که از این افزونه استفاده نکنیم؟
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط leksoz
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #9
نه برای شما مشکلی پیش نمیاد ولی سایت هایی که افزونه های تجاری رو منتشر میکنند مورد حمله قرار میگیرند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط leksoz ، memare-ahvaz
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #10
(۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۰۰ عصر)shafiee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مهندس من اینو سرچ کردم و چون دیدم تجاری نبود مستقیم ارسال کردم ! من نصب هم کردم !!!
تو سایت های غیر وارز دیدم ! برای همین انتشار دادم ...
حالا آقای Pourdaryaei چه گیری رو ما داده که همش منفی میده من نمیدونم ! اگر مشکلی با بنده دارند بفرمایند تا من کلا حذف عضویت کنم !!!
در ضمن این نیاز به فارسی سازی نداره ! چون شما میتونید خودتون فرم تعریف کنید و راست چین و چپ چینش رو تعیین کنید.

جناب مهندس شافعی من هیچ مشکلی با شما ندارم ولی قوانین سایت رو باید رعایت کرد ، حالا قوانین سایت هم نه توی هر جامعه ای باشی چه کوچیک چه بزرگ مثل یه کشور یا یه سایت فرقی نمیکنه هرکدوم یه قانونی برا خودش داره و باید اعضای اون قوانین رو رعایت کنند و اگر کسی خاطی بود باید تنبیه بشه ، من خودم یکی هستم که همیشه قوانین رو نقض میکنم ولی اینجا مامور قانون گذارم و مجبورم با افراد خاطی برخورد کنم ، شما خطا کنی برخورد میشه ، مفید هم باشی که بودید تشکر میشه و امتیاز میگیرید ، البته فکر نمیکنم امتیاز مثبت و منفی اهمیت چندانی داشته باشه ، به هر حال من همیشه سخت گیر بودم و هستم ...
بعد که میگید این افزونه تجاری نیست باید بگم این افزونه قیمتش تقریبا ً 9 دلار هست پس افزونه ای که فروخته میشه صد در صد تجاری هست و توسعه دهنده هاش دوست ندارند رایگان پخش بشه ، شما هم قبل اینکه افزونه ای رو منتشر کنید جستجو کنید ببینید که رایگان هست یا خیر ...
اگر بود که نمیتونید توی انجمن بگذارید ( اونم بسته به نظر مدیرسایت جناب گنجی داره ) اگر نبود هم که آزادید کسی جلوت رو نمیگیره ...
باز هم اگه دوست داشتید به اشتراک بگذارید مثل جومسوشیال و بقیه حالشو ببرند خب بزار ولی بصورت خصوصی ... عیبی نداره که هزارتا سایت دیگه اینکار میکنن شما هم هزارو یکمیش ... کی جلوت رو میگیره ؟
مملکت ما کی قانون کپی رایتش رو رعایت میکنه که من و شما دومیش باشیم ... اون طرف بالاترین قدرت مملکت که اسمشو نمیارم وقتی میگه قانون کپی رایت به نفع ما نیست خب من و شما کی هستیم !
به هر حال من دیگه با ارسالهای شما کاری ندارم ، ضمناً من هیچکسی نیستم ، اگر میبینید که مدیر انجمن هستم فقط بخاطر اینه که همیشه آنلاین بودم ( 7 ماه بیکار بودم تو خونه مریض بودم ) جدیدا هم میرم سرکار و اصلا وقت نمیکنم شما میتونید جای من مدیر باشید ... من هیچی از جوملا بلد نیستم و اگه درصدی چیزی یاد گرفتم از شما و بقیه توی همین انجمن بوده ....

با تشکر از همه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، leksoz ، shafiee ، memare-ahvaz ، mking ، saeidfar ، Reza Ganji ، kalaybar
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان