زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گذاشتن رمز روی سایت
۲-۳-۱۳۹۹, ۰۴:۳۶ صبح
ارسال: #1
گذاشتن رمز روی سایت
سلام

چطور میشه بعد از زدن آدرس سایت یک صفحه بیاد که ازمون رمز بخواد و وقتی رمز رو زدیم بهمون اجازه دیدن صفحه سایت رو بده؟

(جدای از بحث غیر فعال کردن سایت و لاگین)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۳-۱۳۹۹, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #2
RE: گذاشتن رمز روی سایت
بهترین کار همون آفلاین کردن وب سایت هست
البته در حالت عادی باید به کاربر عادی دسترسی ادمین داده شود تا حالت افلاین رو مشاهده کنه
میتونید از کامپوننت ایجاد سطوح دسترسی در مدیریت جوملا مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید و به کاربر اجازه نمایش هر بخش از سایت رو که خواستید بدید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۴-۱۳۹۹, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #3
فکر میکنم از داخل .htaccess بشه همچین کاریو انجام داد بررسی میکنم اگر بشود فایلشو میذارم

بررسی کردم میشه ایمیل بدید آموزششو میفرستم براتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۶-۱۳۹۹, ۰۶:۴۳ عصر
ارسال: #4
دوستان راه حل هایی که گفتید من تست کردم ولی همین کار رو میخواستم انجام بدم نشد . میشه بازم راهی هست بگید تست کنم لازمش داریم برای یه مشتری میخوام روی دوتا سایت فعالش کنم
امضاء setarehabdi
موسسه حقوقی حامد امیری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان