زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطای ویرچومارت
۲۸-۳-۱۳۹۷, ۰۵:۴۲ صبح
ارسال: #1
خطای ویرچومارت
با سلام خدمت دوستان
من یک سایت جوملایی دارم که با فروشگاه ساز ویرچومارت درستش کردم.سایت خوب بود ولی هاستینگ سرور سایت رو عوض کرد و ی مشکلی براش پیش اومد.مشکلش اینه که وقتی به محصولات یک مجموعه میدیم اون رو اختصاص نمیده به محصول و مشکل دیگه اینکه مجموعه جدید هم که میسازیم اون رو توی قسمت محصولات نشان نمیده.هیچ خطایی هم روی سرور نمیده ولی این مشکل براش پیش اومده.سایت را روی لوکال و حتی یک سرور دیگه تست زدم و مشکلی نداشت.هاستینگ هم میگه ما نمیدونیم مشکل از کجاست اگه کسی میتونه راهنمایی کنه که به هاستینگ اطلاع بدم.
خیلی ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۳-۱۳۹۷, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #2
RE: خطای ویرچومارت
درود
میتونید نمایش های پیام خطارو در سرور یا هاست خودتون فعال کنید تا ببینید خطا چی هست.
یا از هاستینگ بخواهید براتون فعال کنه.
دلیل خاصی برای این مورد چود نداره.شما حجم هاستتون رو چک کنید ببینید پرنشده.من در سایت ویرچومارت جستجو کردم یک مورد بی نتیجه رو دیدم و یک مورد هم پر بودن حجم هاست دلیلش بود.اگر خیلی اذیتتون کرد و جچم زیادی نیاز ندارید هاست رو تغییر بدید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۴-۱۳۹۷, ۰۴:۰۷ صبح
ارسال: #3
سلام
همینطور که جناب گنجی فرمودن با روشن کردن خطا ممکنه مشخص بشه مشکل چیه
در هر صورت به من در خصوصی دسترسی هاست و سایت و بدید بررسی میکنم
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰-۴-۱۳۹۷, ۰۳:۲۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۴-۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #4
سلام
اطلاعات هاست و سایت رو که فرستادید من بررسی کردم مشکلی از نظر من نبود

یک محصول تست ساختم و در مجموعه "مبل شویی" قرار دادم محصول و نشون داد (البته من غیر فعالش کردم تا هر وقت پیام رو خوندید خودتون تست کنید.)

من هیچ کاری انجام ندادم اگر خودتون تغییری دادید و درست شده که چه بهتر و اگر مشکل دیگه ای هست بفرمایید تا بررسی مجدد انجام بدم.

من فکر میکنم بخاطر کش مرورگرتون بوده
به طور کلی وب مسترها که ممکنه یک سایت را بارها و بارها رفرش میکنند برای نمایش تغییرات خودشون بهتره این کار رو با کلیدهای ترکیبی ctrl+f5 انجام بدن این کلیدهای میانبر کش مرورگر رو برای همون URL خاص حذف میکنه و برای خالی کردن کش مرورگر از کلیدهای ترکیبی ctrl+shift+delete استفاده کنید برای تمام مرورگر ها جواب میده
امضاء محمدسلیمانی

۲۰-۴-۱۳۹۷, ۰۶:۰۳ صبح
ارسال: #5
ممنون
سایت ارمان صنعت مشکلی ندارد
ولی پارس صنعت مشکل دارد و ذخیره نمیکند.
و وقتی مجموعه جدید میسازیم در قسمت مجموعه های محصولات نشان نمیدهد.
این مشکل هم از وقتی سرور ارتقا دادن پیدا شد.
الان سرور های ارمان و پارس باهم فرق دارن
این مشکل توی سرور ارمان نیست ولی توی سرور پارس ایجاد شده
لطفا راهنمایی فرمایید
باتشکر.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۰-۴-۱۳۹۷, ۱۱:۱۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۴-۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #6
سلام
شما دسترسی ارمان صنعت رو برام فرستادید و منم طبیعتا همون رو چک کردم لطفا فقط به مشکلی که دارید اشاره کنید و جزئیاتی که کمک به حل مشکل نمیکنه رو فاکتوربگیرید.

مورد بعد اینکه من مجدد پارس سنعت رو هم چک کردم و مشکلی نداشت

و این هم لینک محصول جدید.

اگر مشکلتون ادامه داشت باهام تلفنی تماس بگیرید و توضیح بدید شماره تماسم در پروفایلم موجوده
موفق باشید
امضاء محمدسلیمانی

سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان