زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۳۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه ثبت نام پیامکی
۴-۳-۱۳۹۷, ۰۳:۲۳ صبح
ارسال: #1
افزونه ثبت نام پیامکی
سلام
بهترین افزونه ثبت نام پیامکی برای جوملا 3 چ افزونه ای هست؟
(ارسال کد فعالسازی از طریق پیامک)
امضاء hamzeh12hh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۲-۴-۱۳۹۷, ۰۴:۲۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۴-۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #11
RE: افزونه ثبت نام پیامکی
من تمام بحث های شما رو قبول دارم ولی چیزی که از متنتون برمیاد اینه که کد گذاری یا عدم انتشار یک محصول بخاطر ترس از کپی شدنش باعث شده افرادی از کار با جوملا منصرف بشن و البته که ریزش مشهودی هم داشته ولی به نظر من موارد دیگه ای هم هست مثلا عدم پاسخگویی از طرف خودمان و پشتیبانی نکردن درست و حتی معرفی نکردن افزونه ها به کاربران خیلی تاثیر بیشتری داره

چون کاربر مبتدی یا نیمه حرفه ای دنبال حل مشکلش هست حالا این وسط مبلغ ناچیزی برای خرید 2 تا افزونه هم بده اهمیت زیادی نداره.
به نظرم هنوز هم میشه با طرح و روشی نو مخاطب قبلش و پیدا کنه چون جوملا روز به روز داره وسیع تر و حرفه ای تر میشه ما جا موندیم باید بچه هامون و پرورش بدیم تو بازارهای جهانی کار کنند همه بازار که بازار ایران نیست اگر چه نقطه هدف اولیه هر کسی حتما کشور خودشه.

و بعد از تماس تلفنی که با شما داشتم با بچه های دفترمون صحبت کردم و همگی رو مجاب کردم تو این زمینه یه قدم بزرگ برداریم و تمام خواسته های موجود جوملای فارسی رو به صورت رایگان و البته سورس باز وارد بازار کنیم ما در تیم فعلیمون توانایی نوشتن هر نوع کامپوننت و پلاگینی رو داریم و البته مواردی که به صورت اختصاصی و ثبت سفارش انجام داده بودیم با کسب اجازه به بازار عرضه می کنیم و خواستم این هست و همینجا اعلام میکنم هر کسی توانایی اینو داره که کمک هر چند کوچکی در این زمینه بکنه از روش هایی که بعد اعلام میکنم آمادگیش و اعلام کنه تا تحولی شکل بگیره و البته کارما محدود به جوملا نیست و تعصبی هم به جوملا یا هر پلتفرم دیگه ای نداریم و میتونیم در بخش های بیشتری فعالیت کنیم و حتما آموزش هم در دل این جریان جایگاه ویژهای خواهد داشت .

برای مثال امروز رکورد گرفتیم که بشه برآورد کرد پلاگین بانکی برای مدیا استور به payir کلا 13 دقیقه زمان برد پس میشه تو مدت کوتاهی به این مهم دست پیدا کرد اگر تلاش جمعی باشه.

به نظر تنها راه از رده خارج کردن افرادی که صحبتش شد حضور جدی افراد خبره این بخش هست البته چون تیم کاری من کاملا حرفه ای و هزینه بر هستند بعد از مدتی کوتاهی ادامه را در دست کسانی هست که حاضر میشن این جریان رو به دست بگیرن و ادامه دار بودن این جریان منوط به تلاش افراد بعدی که سرخط گرفتن و علاقه مند هستند خواهد بود و ما هم تعهد میکنیم تا انتها در کنارشون باشیم.

- و افزونه ثبت نام پیامکی به همراه داکیومنت روش تغییر سورس پنل هم در همین انجمن برای عموم منتشر میکنم (نگین این همه بحث کردن آخر هیچی به هیچیKissed)

پیروز و سربلند باشید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez ، hamzeh12hh ، Reza Ganji
۱۲-۴-۱۳۹۷, ۰۵:۲۶ صبح
ارسال: #12
ممنون از شما . و اینکه انقدر درک نسبت به این موضوع دارید واقعا باعث افتخار بنده هست با شما امروز صحبت کردم . به هر صورت این جامعه نیاز به بزرگ شدن داره شاید یک روزی ملت به اشتباه به جوملا می گفتن جومفا چون واقعا در اون زمان پاسخ های مناسبی بود و تمام قدرت روی پشتیبانی بود .

به نظرم اولین راه تولید محتوای آموزشی خوبی هست من سایت وردپرسی رو در این زمینه دیدم که بسیار قدرتمند داشت کار می کرد و همین موضوع باعث شد پیشرفت زیادی بکنه . و مرحله بعدی ایجاد افزونه های بومی هست .من سعی کردم در این مدت برخی از افزونه هایی که کاربران نیاز دارند رو رایگان کنم و امید وارم نسخه جدید سایتم تمام بشه بقیه هرچی هست هم رایگان می کنم حدود ۱۳۵ پلاگین بانکی هست که خیلی هاش همین الان رایگان شده

و همینطور یک افزونه جامع پرداختی رو در حال آماده سازی هستم که بزگترین چالشم ORM فعلی جوملاست متاسفانه اگر موفق بشم ORM لاراول رو بیارم توی جوملا این مورد هم به زودی حل خواهد شد.

من قبلا یک آموزش خیلی ساده و مقدماتی برای پلاگین نویسی جوملا آماده کردم به زودی آموزش جدیدی هم شروع می کنم در آخر تابستون

به نظرم یک پست جدید بخوره خیلی بهتره کامل بره صحبت توش Rose
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط hamzeh12hh ، Reza Ganji ، محمدسلیمانی
۳۱-۴-۱۳۹۷, ۰۵:۵۹ صبح
ارسال: #13
سلام این هم کامپوننت مورد نظر
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط hamzeh12hh
۲۷-۵-۱۳۹۷, ۰۳:۲۰ صبح
ارسال: #14
برای استفاده از کامپوننت مشخصت حساب تو لینکی و میخواد ک امکان ایجاد حساب نیست
امضاء hamzeh12hh

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان