زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۵۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقدامات ضروری بعد از انتشار پست جدید !
۲۰-۹-۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ عصر
ارسال: #1
اقدامات ضروری بعد از انتشار پست جدید !
یکی از مشکلات بزرگ وبلاگ نویس ها این است که ، پست را با دقت زیاد و تحقیق فراوان مینویسند اما ترافیک مناسبی ندارند . امروز میخواهم به چندین راه از این روش های دریافت ترافیک اشاره کنم . امیدوارم که از آن ها استفاده لازم را ببرید.

مرحله اول – پست خود را پینگ کنید.پینگ ، یک سرویسی است که دیگر سایت ها و سرویس ها را با خبر میسازد که در سایت شما یک مطلب جدید ارسال شده است . در سایت های وردپرسی شما میتوانید ، لیستی از این سرویس ها را در بخش تنظیمات وبلاگ خود قرار دهید .همچنین ، شما میتوانید پینگ دستی هم داشته باشید . من باز هم دوست دارم تا پینگ دستی هم برای پست جدیدم انجام دهم. میتوانید از pingomatic.com ، pingler.net استفاده کنید.

مرحله دوم – انتشار در فیس بوک و توییتر.من یک اکانت فیس بوک و یک اکانت توییتر دارم ، قصد دارم که از این به بعد خودم هم تنبلی را کنار بگذارم و من هم انتشار دهم ! . انتشار در این سایت ها هم باعث افزایش link popularity شما میشود هم مقداری ترافیک به دنبال دارد

.مرحله سوم – ارسال خبرنامهشما میتوانید به اعضای سایت خود ، خبرنامه بفرستید و آن ها را از پست جدید مطلع کنید . در این روش زیاد افراط نکنید ! چون باعث ناراضی شدن کاربران از تعداد زیاد ارسال های شما خواهد شد. برای این کار میتوانید از Mail chimp استفاده کنید .

مرحله چهارم – انشار در فرندفید !اگر در فرند فید حساب کاربری ندارید همین الان یکی برای خود درست کنید ! . فرند فید ، یکی از سایت هایی است که باعث افزایش link popularity شما میشود و همچنین باعث افزایش بازدید شما میشود . در گروه های پربازدید در فرند فید عضو شوید، بعضی از انها مخالفتی با ارسال مطلب در انها ندارند . بک لینک رایگان و چشم های بیشتری برای دیده شدن ، در انتظارتان هستند

!مرحله پنجم – انتشار در سایت های وب ۲ مثل بالاترین .بالاترین یکی از بزرگترین وبسایت های وب ۲ در ایران است ، بالاترین بازدید فراوانی از همه اقشار جامعه دارد . پس ! ارزشش را دارد که یک دعوتنامه برای خود دست و پا کنید !.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان