زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۳۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدیه - پلاگین گراف قیمت فروشگاه ساز هیکاشاپ
۱۵-۷-۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #1
هدیه - پلاگین گراف قیمت فروشگاه ساز هیکاشاپ
درود خدمت شما دوستان گرامی . خیلی از فروشگاهی ها نیاز به این دارند قیمت های سایتشون بر اساس افت قیمت یا بالا رفتن قیمت بر روی گراف بر اساس ماه به کاربر نشان بدهند در سایت . خوب همانطور که می دانید هیکاشاپ نیز یکی از فروشگاه ساز های بزرگ و مطرح جوملایی می باشد .

شما به واسطه این پلاگین به صورت دستی می توانید لیست قیمت برای هر محصول درست کنید

[تصویر:  hikashop_chart_2.png]

روش نصب :
بعد از نصب پلاگین به مدیریت پلاگین ها رفته و فیلدی که مدنظر شماست و در فرم سفارشی در افزونه هیکاشاپ درست کردید را در آن قرار بدهید

بعد از آن در هر محصول می توانید به سادگی هر قیمتی را که نیاز دارید بر اساس ماه و سال قرار بدهید

برای آموزش یک ویدیو در یوتیوب نیز قرار دادم :

https://www.youtube.com/watch?v=NrakuWITMfE

دوستان هر سوالی در این زمینه دارند می توانند در همینجا سوال کنند

لینک دانلود از وب سایت جوملا جهانی به شرح زیر می باشد :

https://extensions.joomla.org/extensions/extension/core-enhancements/data-reports/price-chart-plugin-for-hikashop

توجه کنید این پلاگین را در همین پست پیوست نیز نمودم و همینطور شما می توانید پلاگین قبلی که در همین انجمن پیوست نمودم نیز دانلود کنید ( (هدیه اختصاصی) دانلود پلاگین مخفی کننده متن )

موفق باشید منتظر نظرات شما عزیزان هستم

دوستان این آموزش زیر مرحله به مرحله هست اگر بازم مشکل داشتید بفرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویدیو قرار گرفته شده نیز آموزشی می باشد در پست اول

فایل‌(های) پیوست شده
pricechartpluginforhikashop-0.0.8.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 1
اندازه 7.02 کیلوبایت

امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، ابوذر مرادی ، Reza Ganji ، رضاندیمی
۳۰-۷-۱۳۹۵, ۰۳:۱۵ صبح
ارسال: #2
RE: هدیه - پلاگین گراف قیمت فروشگاه ساز هیکاشاپ
سلام
دوست عزیز درسته که هیکاشاپ سیستم قوی هست ولی مظلوم واقع شده!
ببخشید من یک سوال دارم ربطی به افزونه نداره ولی نیاز مبرم دارم
1- آیا این امکان هست که تاریخ اخرین بروز رسانی قیمت های یک مجموعه را در هیکاشاپ نشان بدهیم؟
2- سوال دوم در این تاپیک جدا پرسیدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Niko
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ

اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد اگر خدا را يارى كنيد ياريتان مى‏كند و گامهايتان را استوار مى‏دارد (محمد/آیه۷)

طراحــی وب ســایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۷-۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #3
RE: هدیه - پلاگین گراف قیمت فروشگاه ساز هیکاشاپ
اگر چنین امکاناتی رو نداره خود هیکاشاپ باید هزینه کنید براتون بنویسند و تا اونجایی که یادم هست چون زیاد باهاش کار نکردم . اینکه جایی برای ذخیره قیمت قبلی و قیمت جدید نداره پس باید به خود هسته نیز باز یک فیلد دیگه پلاگین اضافه بشه تا اون تغییرات قیمت رو در بیاره بعد از اون تازه به سمت نمایش قیمت هر مجموعه برید

در مورد مظلوم واقع شدن باید بگم خیر هیکاشاپ دارای امکانات خوبی هست و داره توی جوملا کارا زیاد استفاده می شه این افزونه در اصل پولی هست و نسخه رایگان اون محدودیت داره یا اصلا ... و تو ایران ما فقط دنبال رایگان می کردیم یا یک نسخه کرک شده که یکی رفته پلاگین بانکیشو زده و مورد بعدی اینکه هر طراح سایتی با یک فروشگاه ساز راحت تره مثل جوملا راحتی یا وردپرس به همین منظور شما امکانات و آموزش های کمی رو تو انجمن های فارسی می بینید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان