زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۱۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفارش کار
۷-۳-۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #1
سفارش کار
قالب دقیقا مثل این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا مبلغ را تو پیام خصوصی بدین.

روی جوملا 2.5 یا 3.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۷-۳-۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #2
RE: سفارش کار
درود
منظور اصلی شما اسلایدشو این سایت باید باشه چون قبلا این رو مطرح کرده بودید.توجه داشته باشید قالب شامل ماژول ها نمیشه و کلاس ماژول رو شامل میشه برای همین ممکنه در سفارش دهی به مشکل بخورید.
اون اسلایدشو هم با فلش کار شده و اکثر این ماژول ها استاتیک هستند یعنی یکبار با فلش طراحی میشوند و در قالب جاسازی میشوند البته در جوملا ماژول های اسلایدر فلش داریم ولی دقیقا شبیه این نیست.
اگر بخواهید ما قالب براتون طراحی میکنم ولی ساتی که افزونه های فلش منتشر میکنه رو براتون پیدا میکنم و ارسال میکنم شاید 80 درصد مشکلتون حل بشه البته افزونه های تجاریش بدون واتر مارک نمایش داده میشه.
درنهایت من توصیه ام اینه اگر نتونستید بی خیال استفاده از فلش بشید باید سفارش بدید یکی از دوستانی که با فلش کار میکنه براتون مثل این ردیف کنه که اون هم براتون از بچه های انجمن میپرسم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، Mojtaba Pordel
۷-۳-۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #3
خیلی خیلی ممنون پس زحمتشو بکشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۳-۱۳۹۴, ۰۳:۳۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۳-۱۳۹۴ ۰۳:۳۹ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسلایدر های این سایت رو ببینید همه با فلش کار شده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان