زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ادیتور قالب
۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #1
مشکل در ادیتور قالب
:j25:
ببخشید نمیدونم این انجمن از قالب تجاری پشتیبانی میکنه یا خیر بنده به مشکلی خوردم و قالب تجاری omnicron رو از سایت راکت تم خریدم اما مشکلی که در حال حاظر دارم این است که در تمامی قسمتهایی که ادیتور هست و برای نوشتن متن به کار میرود به جای نمایش متن کد سورس رو به من نمایش میده من هر دو نوع ادیتور رو امتحان کردم (ادیتور ساده و ادیتور نصب شده راکت همراه قالب ) ولی باز هم همچنان مشکل دارم از اونجا که گفتم این علت با جوملا فارسی است در فرم اصلی مطرح نکردم دوستان برای حل این مورد بنده باید چه کنم
با تشکر
امضاء saeb-k
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در ادیتور قالب
سلام
اگه ممکنه یه عکس از محیط ادیتور بگیر ببینیمSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ صبح
ارسال: #3
RE: مشکل در ادیتور قالب
مشکل حل شد ادیتور همراه قالب رو غیر فعال کردم.ظاهرا راکت تم روی قالبهاش ادیتور rokpad رو میذاره و البته من نفهمیدم که چه طور میشه استفاده کرد فرم نمایش هم مشابهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بود که اگر یه کدی رو با این نرم افزار باز کنید دقیقا اسکرین شات نحوه نمایش رو براتون میذارم
[تصویر:  1393700118_4886_9cc5b89a04.png]
امضاء saeb-k
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان