زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۵۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت موقعیت جدید
۳۱-۲-۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #1
آموزش ساخت موقعیت جدید
سلام به همه دوستان گرامی
به درخواست یکی از دوستان آموزش ایجاد موقعیت جدید رو به صورت PDF در آوردم و اینجا قرار میدم
امیدوارم که کمبودی نداشته باشه ولی اگر هم داشت بگید تا تکمیلش کنم

فایل‌(های) پیوست شده
Add-New-Position.pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 3297
اندازه 92.78 کیلوبایت

امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط persians ، Reza Ganji ، mking ، Niki69 ، madadii ، vahid.exe ، salar14 ، شاهین سمیع عادل ، m0stafa ، kargah ، Mojtaba Pordel ، combile ، mahdi25web ، saeidfar ، صدرا حسابی ، btheme ، NASIMI ، mal2moh ، rezaetemadi ، data2010 ، محمدرضا بهارلو ، insurer ، 55ali ، sattar6570 ، qomgraphic ، sadegh ، khoozestan ، mandoor ، msn0098 ، Zhyar ، rehanatish ، mina123 ، mehran2020 ، جلال ، irsa ، vahid62 ، am_71 ، hosein135 ، milad0098 ، nole ، v9d3 ، kharazmi
صفحه 6 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۲-۹-۱۳۹۴, ۰۵:۲۳ صبح
ارسال: #51
RE: آموزش ساخت موقعیت جدید
سلام دوستان
من قالب ja_norite رو نصب کردم می خواستم یک موقعیت جدید در هدرکنار منو ایجاد کنم که ماژول جستجو رو در ان موقعیت قرار بدم متاسفانه من خیلی مبتدی هستم وتا اینجا از نوشته های دوستان استفاده خیلی زیادی کردم اما این مطلب را نتونستم خوب بفهمم در صورت امکان یکسر به سایت من بزنید و راهنمای کنید ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان