پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck (/thread-9933.html)

صفحه‌ها: 1 2

راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck - enntezzar - ۵-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ صبح

با سلام و خسته نباشید
یه ماژول maximenu رو سایتم نصب کردم و راش انداختم تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که زیر منو ها وقتی باز میشه روی منو قبلی باز میشه یعنی علامت مثلث سمت راست منو قرار میگیره شکلشو واستون گذاشتم لطف کنین راهنمایی کنین چطوری میتونم مشکلم رو حل کنم
ممنون

راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck - pari2 - ۵-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ صبح

سلام دوست گرامی
میتونید از قسمت تنظیمات ماژول فاصله رو زیاد کنی تا منوها روی هم قرار نگیرن
موفق باشید

راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck - enntezzar - ۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ صبح

ممنون دوست من ولی من هر جایی رو بگین تغییر دادم ولی هیچ تغیری نمیکنه
ضمنا نمیتونم جهتی که کنار سر فصلام هست رو به سمت چب بیارم لطف میکنی کمکم کنین

راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck - Reza Ganji - ۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ صبح

بدون آدرس سایت کمک به شما امکان پذیر نیست.
ضمن اینکه فارسی شده این ماژول در نت موجود هست و میتونید جستجو کنید.

راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck - enntezzar - ۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ عصر

سلام دوست خوب
آدرس سایت من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هست هر کجای این منو رو بگین دستکاری کردم نتونستم درستش کنم
مشکل موقعی پیش میاد که میخوای بری زیرمنو های پایین تر یا زیر مجموعه های سطح سوم
ممنون اگه واضح بنویسین و اگه به سایتم سر زدین لطفا ایرادهای سایتم رو برام بنویسین آخه من یه تازه کارم
من فارسی شدش رو نصب کردم و مشکلم هل نشده

راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck - nohz - ۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ عصر

سلام
دوست عزیز شما به این آدرس برو
کد:
http://www.ernan.ir/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuhck.php?monid=maximenuck
واین کد رو
کد:
div#maximenuck ul.maximenuck li.maximenuck div.floatck div.floatck {
    border: 1px solid #777777;
    border-radius: 5px 5px 5px 5px;
    margin: -30px 100px 0 180px;
}
جایگزین این کد کن
کد:
div#maximenuck ul.maximenuck li.maximenuck div.floatck div.floatck {
    border: 1px solid #777777;
    border-radius: 5px 5px 5px 5px;
    margin: -30px 0 0 180px;
}
تو قسمت margin خط آخر مقدار عدد دوم رو میتونی تغییر بدی
یاعلی

راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck - enntezzar - ۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ عصر

ممنون دوست من
دارم روش کار میکنم
میشه در مورد این مشکل من هم کمکم کنین دوستان یه جوری گفتن که میترسم انجامش بدم

من یه جوملا 2.5 رو سایتم دارم چند وقتی بود که مجموعه جدیدی نساخته بودم امروز وقتی رفتم واسه ساخت مجموعه جدید با این ارور روبرو شدم نمایش کلاس یافت نشده [کلاس, فایل]: categoriesViewcategory, /home/u532821612/public_html/administrator/components/com_categories/views/category/view.html.php
من زیاد وارد نیستم اگه لطف کنین یه راهنمایی دقیق برام بزارین تا بتوم مشکلم رو حل کنم ممنون میشم

راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck - صدرا حسابی - ۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ عصر

دوست عزیز سوال جدید رو در تاپیک جدید بپرسید تا محتوای تاپیکها هر کدوم مربوط به همون موضوعی باشن که ذکر شده. ممکنه برای این فایل که آدرسش رو دادید مشکلی پیش اومده باشه، شما یک بار یک جوملای تازه در روت اکسترکت و بعد فولدر installation رو حذف کنید و تست کنید ببینید مشکل برقرار هست یا نه.

راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck - enntezzar - ۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ عصر

یه دنیا ممنون مشکل منوم حل شد
خدا قوت

راهنمایی برای تغییر جهت نشانگر های منو آبشاری maximenu ck - enntezzar - ۲-۱۲-۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ عصر

بازم سلام دوستان
امروز ماژول تبلیغات گوشه ای رو رو سایتم نصب کردم به نام
mod_pagepeel_banner-persian-by-rapidrocket
رو نصب کردم حالا منو سایتم بهم ریخته
ماژول منوم maximenu ck هست
میشه کمک کنین دوستان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان کردم وقتی تبلیغات رو غیر فعال میکنم خوب میشه دلیلش چی هست و چیکار باید بکنم ؟؟؟