پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
JAuthentication: :__construct: امکان بارگذاری کتابخانه تشخیص هویت وجود ندارد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: JAuthentication: :__construct: امکان بارگذاری کتابخانه تشخیص هویت وجود ندارد (/thread-9822.html)

JAuthentication: :__construct: امکان بارگذاری کتابخانه تشخیص هویت وجود ندارد - hossein1980 - ۲۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ عصر

سلام
من در قسمت پلاگینها پلاگین تشخیص جوملا را غیر فعال کردم حالا هرکاری میکنم نمی توانم وارد قسمت مدیریت جوملا بشوم خواهش کمکم کنید ممنونم

JAuthentication: :__construct: امکان بارگذاری کتابخانه تشخیص هویت وجود ندارد - Reza Ganji - ۲۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ عصر

لطفا مشکلات رو در پیام خصوصی مطرح نکنید.طوری که شما گفتید در انجمن مطرح کردم و کسی کمک نکرده من فکر کردم چند روز پیش مطرح کردید.لطفا کمی صبور باشید
برید به phpmyadmin و از اونجا ببینید میتونید فعالش کنید.اگر نشد اطلاعات مدیریت سایت و هاست رو برای ارسال کنید تا در فرصت مناسب تست کنم.

JAuthentication: :__construct: امکان بارگذاری کتابخانه تشخیص هویت وجود ندارد - hossein1980 - ۲۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ عصر

خواهش راهنماییم بکنید من نمی دونم چطوری فعالش بکنم

JAuthentication: :__construct: امکان بارگذاری کتابخانه تشخیص هویت وجود ندارد - Reza Ganji - ۲۷-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ عصر

به phpmyadmin برید و وارد دیتابیس جوملاتون بشید و سپس جدول اکستیشن رو پیدا کنید و واردش بشید و در این جدول دنبال جدول پلاگینی که غیر فعال کردید بگردید و برای ویرایش بازش کنید.در یکی از کادر ها جلوش مقدار صفر هست یا یک.اگر صفر بود برابر با یک قرار دهید و ذخیره کنید.
قبل از هر کاری حتما از دیتابیس بک اپ بگیرید

JAuthentication: :__construct: امکان بارگذاری کتابخانه تشخیص هویت وجود ندارد - سعید حمزه زاده - ۲۸-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ صبح

اگر نتونستید، اطلاعات هاستتون رو پیام خصوصی کنید براتون درست کنم

یا علی

RE: JAuthentication: :__construct: امکان بارگذاری کتابخانه تشخیص هویت وجود ندارد - شانیا - ۱۰-۱۱-۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ صبح

سلام این مشکل برای منم پیش اومده و کارایی که گفتید رو انجام دادم ولی الان دیگه پیغام خطا رو نشون نمیده ولی همون صفحه ورود رو رفرش میکنه!!!! باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون

RE: JAuthentication: :__construct: امکان بارگذاری کتابخانه تشخیص هویت وجود ندارد - amin2006 - ۱-۱-۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ صبح

دورود
خب احتمالا دیگه اون (امکان بارگذاری کتابخانه تشخیص هویت وجود ندارد)متنش روپیدانمیکنه به همین خاطر رفرش میکنه

RE: JAuthentication: :__construct: امکان بارگذاری کتابخانه تشخیص هویت وجود ندارد - amin2006 - ۱-۱-۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ صبح

خب داداش احتمالا اون متن روپیدا نمیکنه دیگه