پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
Fatal error: Call to undefined function gregoriantojd - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: Fatal error: Call to undefined function gregoriantojd (/thread-9810.html)

Fatal error: Call to undefined function gregoriantojd - artoor1 - ۲۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ صبح

سلام. خسته نباشید. یه چند روزیه که سایتم باز نمیشه و فقط یه صفحه سفید میاد. این ارور رو هم میده:

Fatal error: Call to undefined function gregoriantojd() in /home/fardisni/domains/fardisniroo.com/public_html/fa/language/fa-IR/fa-IR.localise.php on line 128

نسخه ی جوملای من 1.7 هست.
اینم آدرس سایت : fardisniroo.com

البته نزدیک یک سال هست که هیچ تغییراتی تو مدیریت سایت ندادم و همچنین تو سی پنل هم همینطور.نه قالبی نصب کردم نه ماژولی نه پلاگینی نه کامپوننتی و هیچی.اصلاً یک ساله که هیچ تغییری ندادم. تا چند روز پیش باز میشد ولی یهویی اینجوری شد.

تو قسمت مدیریت هم که میرم : fa.fardisniroo.com/administrator باز میشه ولی وقتی یوزر و پسوردمو میزنم و ورود رو میزنم دوباره همون صفحه سفید میاد. لطفاً کمکم کنید. ممنون از لطفتون.

Fatal error: Call to undefined function gregoriantojd - محمدسلیمانی - ۲۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ صبح

اول بکاپ بگیرید>جوملا را یک بار اکسترکت کنید>پوشه instal رو حذف کنید. درست میشه

Fatal error: Call to undefined function gregoriantojd - artoor1 - ۲۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ صبح

چجوری بکاپ بگیرم؟ و اینکه بعد از انجام اکسترکت و حذف پوشه اینستالیشن، بکاپ رو چیکارش کنم؟
و اینکه نمی خواد فقط پوشه ی Language رو جایگزین کنم؟

Fatal error: Call to undefined function gregoriantojd - محمدسلیمانی - ۲۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ صبح

برای بکاپ گرفتن راه های زیادی هست استفاده از افزونه های بکاپ گیری یا استفاده از ftp
بکاپ هم برای وقتیه که با انجام اینکار مشکل رفع نشه یا با مشکل مواجه بشه...