پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل با پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل با پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery (/thread-9731.html)

مشکل با پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - سعید حمزه نژاد - ۲۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ عصر

سلام.
من پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery رو نصب و فعال کردم طبق دستورات ادرس دهی کردم و نتیجش این شده.
میبینید که به جای گالری لین نمایش میده!!!!!!!!!
این کد
کد:
[gallery title="onvane gallery" width="120" height="120" columns="4"]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/01.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/01.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]

[/gallery]
[code/]
تصویرم ضمیمه کردم

مشکل با پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - Reza Ganji - ۲۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ عصر

شما باید پلاگین رو از مدیریت پلاگین ها حتما فعال کنید.
ضمن اینکه این کدها نمونه هستند و شما باید تغییر بدید
بجای نام تصاویر نام تصاویر خودتون و مسیر تصاویر خودتون رو قرار دهید.

مشکل با پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - سعید حمزه نژاد - ۲۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ عصر

تمام این چیزایی که فرمودید رو انجام دام جناب گنجی.اما اثری نداشت.شاید به خاطر اینکه رو لوکال دارم تستش میکنم!!
اون مشکل حل شد.
حالا مشکلم اینکه تصاویر تو یه سطر قرار نمیگیرن و پله ای میشن.
تصویرو ضمیمه کردم

مشکل با پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - Reza Ganji - ۲۲-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ عصر

تنظیمات پلاگین باید اینکا رو کرده باشید.کمی با تنظیمات ور برید تا قلق کار دستتون بیاد.
بدون دمو هم نمیشه کدها رو مشاهده کرد.در هاست نصب کنید و تست و پیگیری کنید.

مشکل با پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - سعید حمزه زاده - ۲۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ عصر

دوست عزیزم ببخشید که در کارتون دخالت میکنم اما یک پیشنهاد براتون دارم

به نظر بنده از فوکا گالری استفاده کنید و سپس توسط پلاگینش میتونید تصاویر هر آلبومی رو که در کامپوننتتون ایجاد کردید رو به طرق مختلف و زیبا در مطالبتون به نمایش بزارید

یا علی

RE: مشکل با پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - nima_jhon - ۲۲-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ صبح

(۲۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ عصر)سعید حمزه نژاد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام این چیزایی که فرمودید رو انجام دام جناب گنجی.اما اثری نداشت.شاید به خاطر اینکه رو لوکال دارم تستش میکنم!!
اون مشکل حل شد.
حالا مشکلم اینکه تصاویر تو یه سطر قرار نمیگیرن و پله ای میشن.
تصویرو ضمیمه کردم
دوست عزیز مشکل رو چطوری حل کردی؟ من خیلی وارد نیستم البته