پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: پلاگین های جوملا 2.5 (/forum-120.html)
+----- انجمن: پلاگین های انگلیسی جوملا 2.5 (/forum-121.html)
+----- موضوع: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery (/thread-9730.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - ArasWeb - ۱۱-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ صبح

برای منم مثل ایشون نشون میده چیکار کنم راهنماییم کنید لطفا

RE: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - Reza Ganji - ۱۱-۹-۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ عصر

آدرس سایت رو قرار دهید ! بدون ادرس نمیشه کمکی کرد.اگر توضیحات داده شده در تاپیک راه گشا نبود از پلاگین سایت جوملاورک برای ایجاد گالری تصاویر استفاده کنید.

RE: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - rezayeman - ۲۵-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ عصر

سلام مهندس برای منم 1 ستونه نمایش میده و هیجوری درست نمیشه. لطفا راهنمایی کنید. با چیا تداخل پیدا میکنه؟ من مواردی که ممکن بود از جی کوئری استفاده کنن غیر فعال کردم اما بازم نشون نمیده. سایتم رو لوکال هستش. هر چی که لازمه بفرمایید براتون ارسال کنم تا بتونم این مشکلو حل کنم.
این نکته هم اضافه کنم که من از قالب طلوع استفاده میکنم و وقتی قالبو تغییر میدم درست کار میکنه.
مرسی

RE: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - ArasWeb - ۲۷-۹-۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ عصر

مهندس اینم لینک سایت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - ArasWeb - ۴-۱۰-۱۳۹۲ ۰۶:۴۶ عصر

لطفا راهنمایی کنید ...Smile

RE: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - ArasWeb - ۱۲-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ صبح

چرا کسی نیس ج بده ؟؟؟

RE: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - Reza Ganji - ۱۲-۱۰-۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ صبح

برای حذف کردن بالت کنار تصاویر در فایل تمپلیت دات سی اس اس و لاین 102 خط زیر را حذف کنید :

کد:
.column ul li {
background: url(../images/bullet.png) no-repeat 15px 8px;
}

برای تعدا ستون ها هم اگر در کدهای نمونه ای که قرار داده شده است دقت کنید خط اول برای تعیین این مورد هم هست.به خط اول توجه کنید :

کد:
[gallery title="onvane gallery" width="120" height="120" columns="4"]

columns="4 منظور تعدا ردیف های کنار هم می باشد و اگر شما درست انجام دادید باید از عرض تصاویر کم کنید تا درست نمایش داده بشه.
هرچقدر عرض موقعیت مطالبتون بیشتر باشه این مشکل کمتر پیش میاد.

RE: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - s.chitgar - ۲۱-۱۱-۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ صبح

با سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان
من از جملا 2.5.9 فارسی استفاده می کنم و آخرین ورژن این پلاگین رو هم دانلود و نصب کردم ولی در استفاده فقط در زیر مطالب کی 2 و مطالب جوملا، عکس ها رو بصورت عمودی آورده و با کلیک کردن بر روی آن ها اسلاید شو فعال نمی شود و فقط یک صفحه نمایش عکس باز می شود
خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید

RE: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - nasrin63 - ۱۱-۱۲-۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ صبح

سلام
خسته نباشید
تو کامپوننت k2 یک مجموعه ساخته شده که خودش دارای یک زیر مجموعه هستش
عکس مجموعه هارو که عوض کردم سایز عکس تغییر کرده و کوچیک شده
لطفا مراحل تغییر عکس در یک مجموعه که تمامی عکسها یه سایز داشته باشن برام بگید
چون این سایت خودم طراحی نکردم و مسئولیت تغییر مطالب و عکسهاشو دارم برای متوجه شدن حرفاتون نیاز به مسیر انجام کار دارم
ممنون میشم کمکم کنید

RE: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery - Reza Ganji - ۱۳-۱۲-۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ صبح

برای کامپوننت k2 بهتر است دوستان از پلاگین simple image gallery سایت جوملا ورک استفاده کنند تا دچار مشکل نشوند به دلیل اینکه سازگاری کامل با کی 2 داره.دلیل ستونی نشون دادن تصاویر اینه که سایز تصاویر بندانگشتی یا همان تصاویر کوچک بزرگ درنظر گرفته شده.کارنکردن اسلایدشو هم میتونه به دلیل تداخل باشه.
برای تنظیم سایز تصاویر در کی 2 تنظیمات رو باید مشاهده کنید.وقتی وارد کامپوننت شد در بالا روی انتخاب ها کلیک کنید تمامی تنظیمات قابل مشاهده است.