پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 2.5 (/forum-116.html)
+----- موضوع: کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule (/thread-9591.html)

صفحه‌ها: 1 2

کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule - ebrahimt - ۱۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ صبح

Module Component Joomla 2.5

[تصویر:  1357247873_1_f60e5451ce.jpg]

با سلام
یکی از سیستم هایی که ممکنه به درد مراکز آموزشی بخوره سیستم مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی هست.
این افزونه که نام انگلیسی اون sschedule است برای برنامه ریزی و مشخص نمودن برنامه زمانبندی کلاس ها ، دوره ها ، مربیان و ... مراکز آموزشی می باشد.
با توجه به اینکه ترجمه الحاقات جوملا یکی از امورات رایج در زمینه بهره برداری و پیاده سازی وب سایتها با استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا می باشد و این امر کمک شایانی به فارسی زبانان میکند لذا من هم به نوبه خودم این افزونه رو که فکر کردم ممکنه به درد یک عده ای بخوره رو ترجمه کردم و در انجمن قرار میدم.
در جستجویی که داشتم ظاهرا این کامپوننت تا به حال به زبان فارسی ترجمه نشده بوده که امیدوارم همینطور باشه تا من کار بیهوده ای انجام نداده باشم هر چند که انجام این کار با توجه به اینکه اولین کار ترجمه من بود حد اقل برای بیشتر شدن تجربه خودم مفید بود و انتظار دارم دوستان اشکالات کار رو منعکس کنند تا در آینده کار های بهتری انجام بشه.
سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده : Klich Jarosław

اینها رو خودم به خودم میدم تا انگیزم برای آینده بیشتر بشه
BravoBravoBravo

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی - mal2moh - ۱۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ صبح

لطفا دمو راه اندازی کنی تا بررسی کنیم و رفع مشکلات کنیم

کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی - reza_101010 - ۱۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ صبح

داداش دمت گرم آخرشه
می گم ناژولشا کجاست ماژول نداره از کجا باید بیارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پایین صفحه سمت راست !!!

RE: کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule - Reza Ganji - ۱۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ صبح

ماژول و دمو سازنده رو به پست اول اضافه کردم و البته ماژول ترجمه نشده است.

کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule - ebrahimt - ۱۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ صبح

من فقط کامپوننت رو ترجمه کردم
در اولین فرصت ماژول رو هم ترجمه میکنم
من در مرحله آزمون و خطا هستم ممکنه کارهایی که انجام میدم ایراداتی هم داشته باشن ببخشید

RE: کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule - Reza Ganji - ۱۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ صبح

ممنون
احتمالا ماژول ترجمه زیادی نداشته باشه و براحتی قابل استفاده است.

کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule - reza_101010 - ۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ عصر

آقای ابراهیمی و آقای گنجی به مشکل بر خوردم کامپوننت و ماژول رو که نصب می کنی کامپوننت نصب می شه و لی ماژول رو که می خوای بزاری تو صفحه نمیراه لطفا راهنمیایی کنید !!!!!

RE: کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule - soldooz - ۲۲-۱۰-۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ صبح

سلام دوست عزیز من توی مرکزی ، کامپوننت را با اصلاحات و بهینه سازی خاص استفاده کردم همانند تصویر زیر

کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule - ebrahimt - ۲۲-۱۰-۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ صبح

فکر نمیکنم ماژول مشکلی داشته باشه
البته من خودم به این موضوع برخورد کردم که به نظرم مشکل از اصل ماژول نیست
با این وجود باز هم بررسی میکنم
دوستان هم اگر اطلاعاتی دارند کمک کنند لطفا

RE: کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule - 3ayeh - ۲۴-۱-۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ صبح

باسلم خدمت دوستان
مشکل جدید من با این افزونه این هست که افزونه رو نصب می کنم در قسمت ایجاد منو عنوان کلاس ها مربیان و ... هست اما در قسمت کامپوننت برای ایجاد کلاس و مربی و درس تا کلیک می کنم صفحه سفید میشه و اصلا نمیی تونم به این بخشها دسترسی داشته باشم ضمنا گزینه های جلو ( فهرست برنامه های آموزشگاه) نیز اضافه نشده و کلیک هم می کنی مشکل بالا رخ می دهد.