پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! (/thread-9509.html)

صفحه‌ها: 1 2

در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! - hesari_313 - ۴-۱۰-۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ صبح

سلام دوستان
من سایتمو طراحی کردم با جوملا 2.5 و مشکلم اینه که وقتی
تو قسمت تماس با ما برید برایه ارسال ایمل تمام مشخصات رو پر می کنید
و ارسال رو میزنید پیغام میده که ایمیل ارسال شده ولی به اون ادرسی که برایه ایمل دادم که کسی تو تماس با ما ارسال بشه ایملی نماید و خبری از ایمیل نیست
لطفا کمکم کنید دوستان بدجوری گیرم به خدا خدا خیرتون بده!!!!!
اینم سایتم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان کسی می تونه توضیح بده و اکه میدران خواستن پسورد ورودی بهشون بدم ببینن مشکل چیه؟

RE: در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! - Zhyar - ۴-۱۰-۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ صبح

دوست عزیز داخل قسمت اسپم ایمیلتون بگردید
شاید اونجا باشه

RE: در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! - hesari_313 - ۴-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ صبح

اونجام نیست دوست عزیز دوستان لطفا کمک کنیدBravo

RE: در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! - m.kordi - ۴-۱۰-۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ صبح

سلام
جواب سوالتو نميدونم اما در مورد سايتت چند تا سوال داشتم
قالب سايتت رو با آرتيستر ساختي؟
از كدوم مازول براي خبرهاي كه تو صفحه اصلي سايتت نشون ميده استفاده كردي؟
اسم مازول بازديدكنندگان در جهان چيه؟
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

RE: در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! - hesari_313 - ۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ صبح

سلام دوست عزیز یه پیغام خصوصی بده بهت بگم ببخشید
باید برم تو پیغام یادم بنداز بهت بگم دوست عریز!!! چشم رو چشمOk
دوستان کسی نمی تونه مشکل منو رفع کنه ؟؟؟؟Bravo
لطفا کمک کنید!!!!Eyes

RE: در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! - محمدسلیمانی - ۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ صبح

یکبار جوملا رو اکسترکت کن اگه نشد.
این تایپک را دنبال کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! - hesari_313 - ۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ صبح

دوست عزیز من این تایپیستو هم خونده بودم همرو مو به مو انجام دادم
ولی نشد!!!!!!
چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Bravo

RE: در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! - mrgrad - ۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ عصر

salam.khili ozr mikham bi adabie vali mishe begid emailetoono kojaye ghesmate tamas vared mikonid
shayad sahvan eshtebahi rokh dade bashe v betoonam komaki konam

RE: در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! - elyas2012 - ۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ عصر

به مدیریت جوملا برید - تنظیمات کلی سایت ونشانی ایمیل سایت را دقیق چک کنید ببنید درست وارد شده است یا خیر ؟

RE: در خواست کمک از دوستان و مدیران انجمن!!!لطفا کمکم کنید! - mahan - ۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ عصر

درود بر شما
گاهی اشتباه آنقدر ساده است که دیده نمی شود.
یک بار دیگر مراحل تنظیم و مواردی که دوستان گفتند را چک کنید. احتمالا مشکلتان حل می شود.