پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
IceMegaMenu Module - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: IceMegaMenu Module (/thread-9498.html)

صفحه‌ها: 1 2

IceMegaMenu Module - pari2 - ۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ عصر

با سلام خدمت اساتید محترم
من ماژول IceMegaMenu Module رو نصب کردم اما نمیدونم چطور باید منوی اصلی قالب رو حذف کنم و این ماژول رو توی موقعیت منوی قبلی نمایش بدم؟
سایت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: IceMegaMenu Module - mahan - ۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ عصر

درود بر شما
شما کافیست که یک ماژول جدید برای آیس مگا منو ایجاد و آنرا برای منو اصلی تنظیم کنید و بعد ماژول منو اصلی که قبلا فعال بوده را غیر فعال کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

RE: IceMegaMenu Module - pari2 - ۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ عصر

استاد منظور از ایجاد ماژول جدید موقعیت دادن یه IceMegaMenu Module در ماژولها هست؟ میشه واضحتر توضیح بدین؟(مبتدی هستم) تو ماژول ها رو نگاه کردم همه رو غیر فعال هم کردم اما ماژول منوی قالب غیر فعال نشد باید از جای دیگه ای غیر فعال کرد؟

RE: IceMegaMenu Module - pari2 - ۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ عصر

چرا کسی ج نمیده؟Sorry

RE: IceMegaMenu Module - mahan - ۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ عصر

درود بر شما
شما باید پس از نصب ماژول مورد نظر از قسمت افزونه ها - مدیریت ماژول : ماژول ها - یک ماژول جدید ایجاد کنید و نوع آن را آیس منو انتخاب کنید و موقعیت نمایش ماژول را بر روی موقعیت دلخواه تنظیم کنید. حال ماژول منو قبل که فعال بوده را غیر فعال کنید.

RE: IceMegaMenu Module - pari2 - ۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ عصر

دسترسی بدم میتونید مشکل منو حل کنید آخه اصلاً این منوی که الان فعال هست ماژول واسه غیر فعال کردن ندارهRose

RE: IceMegaMenu Module - Reza Ganji - ۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ عصر

برخي از قالبها خودشون داراي منو هستند مخصوصا قالبهايي که تحت يک فرم ورک طراحي شدند.
شما بايد در تنظيمات قالب منو رو غير فعال کنيد

RE: IceMegaMenu Module - pari2 - ۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ عصر

استاد عزیز این منو روی قالب هست اما تو تنظیمات گزینهای برای غیر فعال کردن نداشت ممنون از راهنمایی شماRose

RE: IceMegaMenu Module - Reza Ganji - ۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ عصر

من مشهد اومدم مسافرت فردا برميگردم.مايل بوديد فردا براتون بررسي ميکنم

RE: IceMegaMenu Module - mahan - ۴-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ عصر

درود بر شما
اگر از ظاهر منوی موجود راضی نیستد بهتر است استفاده از fierbug و web developer در فایرفاکس را در پیش بگیرید و با استفاده از کدهای موجود، موارد دلخواه را تغییر دهید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران