پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
معرفی افزونه همکاری در فروش - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: معرفی افزونه همکاری در فروش (/thread-9338.html)

معرفی افزونه همکاری در فروش - mahsam - ۱۹-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ عصر

با عرض سلام خدمت اساتید و دوستان
من یه فروشگاه آنلاین فروش طرح دارم (تو امضا موجود هست) می خواستم تو سایت همکار استخدام کنم بدین صورت که هر کاربر بتونه وارد مدیریت سایت بشه البته با دسترسی محدود و از قبل تعیین شده بعدش فایلش برای فروش رو آپلود کنه و تو دسته بندی محصولات قرار بده و منتشرش بکنه بعدا هم هر وقت خواست وارد بشه و لیست سفارشات رو ببینه که آیا طرحش فروخته شده و یا نه و البته نتونه فایل دیگر طراحان رو ببینه یا داقل دانلود کنه.

ممنون میشم اگه افزونه فارسی (جوملا 2.5) برای اینکار هست بهم معرفی کنین و در صورت امکان لینک دانلد هم قرار بدین.

با تشکر

RE: معرفی افزونه همکاری در فروش - پیام عمرانی - ۲۰-۹-۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ عصر

شما از کامپوننت جوم شاپینگ استفاده کردید و شاید این امکان را داشته باشد

RE: معرفی افزونه همکاری در فروش - mahsam - ۲۰-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ عصر

سلام جناب عمرانی چند وقتیه نبودم دلمون براتون تنگ شده بود
جوم شاپینگ این امکان رو میده که فروشنده به فروشگاه اضافه بشه اما محدودیتی براش نمیزاره!!

می خواستم کنترل شده باشه.
با تشکر

RE: معرفی افزونه همکاری در فروش - Reza Ganji - ۲۱-۹-۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ صبح

بعید میدونم اینگونه باشه و وقتی فروشنده به مدیریت دسترسی نداشته باشه فقط میتونه محصولات خودش رو ویرایش کنه و ببینه.
من تست نکردم ولی چنین ساختاری که شما میگویید نشانه ضعف بزرگ است که احتمال اینکه از دید طراح مخفی مونده باشه ضعیف است.

RE: معرفی افزونه همکاری در فروش - mal2moh - ۲۴-۱۲-۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ صبح

سلام
لطفا دوستانی که تجربه دارن بفرمایند با جومشاپینگ میشه همکاریدر فروش راه اندازی کرد؟

RE: معرفی افزونه همکاری در فروش - YasinDesign - ۲۴-۱۲-۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ صبح

سلام دوست عزیز

سیستم همکاری در فروش را با hikashop به راحتی میتونید راه اندازی کنید و قابلیت گذاشتن محدودیت هم داره . فوق العاده امکاناتش بالا هست و من به شدت این افزونه را پیشنهاد میکنم

در ضمن الان هم دارم برای یک نفر سیستم همکاری در فروش باهمین افزونه راه اندازی میکنم که انشاالله تا 15 فروردین تموم میشه و سایتشو تحویل میدم