پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل reCAPTCHA - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل reCAPTCHA (/thread-9247.html)

مشکل reCAPTCHA - nejadmanda - ۱۳-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ عصر

سلام وقتون بخیر
من در موقع ثبت نام کاربر در سایت جوملا ام، وقتی بعد از پر کردن فرم، گزینه ی ثبت رو کلیک می کنم، به صفحه ی زیر می روم و پیغام زیر نمایش داده می شود:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیغام:
To use reCAPTCHA you must get an API key from دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این یعنی چی؟ باید چیکار کنم؟؟1
لطفا راهنمایی ام کنید که خیلی خسته شدم

RE: مشکل reCAPTCHA - Reza Ganji - ۱۴-۹-۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ صبح

این خطا میگه اگر میخواهید در سایت ریکپچا رو استفاده کنید باید از سایت ریکپچا کلید API برای سایتتون بگیرید.
ریکپچا همون کد امنیتی است که در انتهای فرو ثبت نام نمایش داده میشه و چون شما کد ندارید فقط نوشته ریکپچا و کد امنیتی نمایش داده نمیشه.
میتونید ریکپچا رو در تنظیمات ماژول ثبت نام و ورود غیرفعل کنید یا اینکه به سایت زیر برید و بعد از ثبت نام برای ساییتون درخواست کد یا کلید API کنید و در تنظیمات ماژول وارد کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته گویا ثبت نام نمیخواد و در این صفحه ادرس سایتتون رو وارد میکنید و کلید رو دریافت میکنید.

RE: مشکل reCAPTCHA - khatun - ۱۱-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ عصر

سلام و وقت بخیر
من کد را از سایت گرفتم تمام مراحلش رو هم رفتم و تنظییمات رو انجام دادم ولی در تماس با ما کد رو نمایش نمی ده .
(کد امنیتی (Captcha) *)این نوشته رو فقط نمایش میده
چه باید کرد؟
لطفا راهنمایی کنید

RE: مشکل reCAPTCHA - Reza Ganji - ۱۳-۳-۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ صبح

باید تنظیمات رو چک کنید و آدرس سایتتون رو هم قرار دهید.
بدون مشاهده سایت نمیتوان درست راهنمایی کرد.

RE: مشکل reCAPTCHA - milad0098 - ۱۳-۳-۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ صبح

سلام احتمالا ورژن جوملا شما بایین تر از 2.5.18 باید باشه اگر صحت داره اونو به روز رسانی کنید
چون ورژن های بایین تر مشکل کپچا دارن