پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم (/thread-9212.html)

صفحه‌ها: 1 2

چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم - mmoobbiinn - ۱۱-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ عصر

کد Iframe رو از گوگل مپ میگیرم و در صفحه تماس با ما قرار می دهم ولی علامت کذاری نمیشه البته در گوگل مپ میکر تمام کارهای مربوط به درج توضیحات رو انجام میدم سیو هم میکنمد ولی اتفاقی نمی افته؟؟؟؟؟؟
چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمکککککککککککککککککککک

RE: چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم - Zhyar - ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ صبح

درودبرشما
من با فوکا مپ کار کردم
خیلی ساده و عالیه

RE: چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم - mmoobbiinn - ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ صبح

از کجا بیارمش این فوکا مپ رو

RE: چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم - Zhyar - ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ صبح

از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم - mmoobbiinn - ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ عصر

نصب کردم پلاگین دانلود رو هم نصب کردم.
چرا ارور 500 رخ میده ؟؟؟؟
ککککککمممممممممممممکککککککککککککک

RE: چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم - Zhyar - ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ عصر

کجا ارور میده
لطفا دقیق تر توضیح بدید

RE: چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم - mmoobbiinn - ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ عصر

زمانی که قسمت مپ و یا گزینه ی مربوط به ساخت نقشه را در مدیریت انتخاب می کنم ارور 500 میده که دیتا بیس مشکل داره

RE: چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم - Zhyar - ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ عصر

رولوکال هستید یا رو هاست واقعی؟؟؟؟

RE: چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم - mmoobbiinn - ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ عصر

هاسسستتتتتتت ولی سایت غیر فعاله

RE: چگونه روی گوگل مپ نام کسب و کار را قرار دهم و علامت گذاری کنم - پیام عمرانی - ۱۳-۹-۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ صبح

دسترسی را برای من ارسال کنید تا چک کنم