پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
واگذاری دامنه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: واگذاری دامنه (/thread-8904.html)

صفحه‌ها: 1 2

واگذاری دامنه - tecnical - ۱۸-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ صبح

همیشه سعی کنید دامنه را به نام خودتان ثبت دهید به هیچکس اعتماد نکنید

دامنه cmsdownload.ir به علت اینکه به نام بنده نبود از امروز واگزار می شود و این سایت هیچ مسئولیتی در مورد مطالبی که طبق این دامنه ثبت و منتشر میشود ندارد

از امروز با دامنه های زیر در خدمت دوستان خواهیم بود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم از بلایی که بر سر من امد بقیه دوستان درس عبرت بگیرند و حتی به دوستان خود هم اعتماد نکنند

RE: واگذاری دامنه - Reza Ganji - ۱۸-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ صبح

میتونید در این مورد توضیحات لازم رو بدید تا در صورت معتبر بودن شخص مورد نظر به عنوان یک فرد غیرقابل اعتماد معرفی شود و در این مورد من مشکلی ندارم برای کسانی که در نت سو استفاده میکنند خبری منتشر بشه.
تاکنون چندین نفر میخواستند دامنه های دیگران رو بالا بکشند که با تهدید معرفی و انتشار اطلاعیه مجبور شدند دامنه رو برگردونند.

RE: واگذاری دامنه - tecnical - ۱۸-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ عصر

سلام
فکر کنم خیلیها توی این انجمن بنده را بشناسند من پناهنده مدیر سایت cmsdownload.ir هستم
این دامنه از خیلی وقت به نام یکی از دوستانم بود و هرچه ما در این مدت اصرار کردم که دامنه را به پنل خودم انتقال بدم موفق نشدم و من هم برای اینکه در اینده به مشکلی برنخورم دامنه 30ms.ir را نیز ثبت دادم و انرا بر روی cmsdownload پارک کردم
از قدیم گفتند دوست و دشمن را در سختیها میتوان شناخت خلاصه میگم در حال حاضر این دامنه به سرقت رفته و به زودی بر روی سایت اقا دزده بالا خواهد اومد و من میدانم در اینده از اعتبار این سایت خیلی سوء استفاده خواهد شد چون سایت اقا دزده فعالیتش مثل سایت بنده است و خیلیها شاید فکر کنند من سایت جدید زدم و بروند و عضو شوند
دوستان خیلی مواظب باشید از این قبیل افراد زیاد هستند من که اینجا کلاه بزرگی سرم رفت امیدوارم سر شما نیاد
اگر دوستان پیشنهاد و راهکاری در این زمینه دارن خوشحال میشوم از تجربیات شما برای بازپس گرفتن دامنه استفاده کنم

RE: واگذاری دامنه - Reza Ganji - ۱۸-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ عصر

من خدمت شما عرض کردم.شما میتونید مدارک خودتون رو منتشر کنید.
آیا شما دامنه رو از طریق سایت ایشون ثبت کردید ؟
آیا دامنه برای ایشون بوده و از شما درخواست همکاری کرده ؟
اگر دامنه به نام ایشون بوده و از شما درخواست همکاری در سایت رو کرده که خوب از نظر عرف هم که حساب کنید برای ایشون بوده و شما برای اون زحمت کشیدید.
ولی اگر دامنه را قرار بوده به شما بده و یا از طریق پنل ایشون ثبت کردید و به شما نداده خوب سرقت حساب میشه.
اگر حق با شما باشه فکر نمیکنم ایشون هم دلش بخواد در نت و نزد طراحان و جوملایی ها بی اعتبار بشه.
اگر کسی در نت بی اعتبار بشه مطمئنا دیگه نمیتونه اعتبار کسب کنه و به مرور از دایره حذف میشه و در هیچ سایت و انجمنی جایی نداره
ولی اول باید ببینید اشتباه از شما بوده یا واقعا در حق شما بدی شده.
درکل اگر کسی اینکاره نباشه بهترین دامنه هم که داشته باشه باز نمیتونه موفق بشه.

RE: واگذاری دامنه - tecnical - ۱۹-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ صبح

سلام
من منتظر پاسخ سایر دوستان میمونم و در نهایت اگر قضیه برای شما که مشکوک هستید روشن نشد جواب خوام داد
مخصوصا نظر رضا اعتمادی و اقای عمرانی
با تشکر

RE: واگذاری دامنه - Reza Ganji - ۱۹-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ صبح

شما منظور من رو خوب متوجه نشدید !
اگر دامنه برای شما است و مدرک محکمه پسند دارید براحتی میتونید کسی رو که اینکار رو با شما کرده در نت بی اعتبار کنید و ما هم کمک خواهیم کرد همین !

RE: واگذاری دامنه - memare-ahvaz - ۱۹-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ صبح

درود
جناب گنجی از کجا بدونیم که دامین به نام خودمون ثبت شده یا نه؟
دامین من mihancad.com هستش

RE: واگذاری دامنه - Reza Ganji - ۱۹-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ صبح

ببینید معمولا دامنه های بین المللی دارای پنل هستند و برای شما آدرس پنل ارسال میشه و اطلاعات ورود
اگر گزینه Privacyprotect دامنه تیک نخورده باشه شما با گرفتن whoise میتونید متوجه بشید برای چه کسی هست.
برای اینکه دامنه بصورت خودکار ثبت بشه و هاست هم فعال معمولا یکسری اطلاعات پیش فرض هاستینگ ثبت میشه و درصورتی که شخص بخواد دامنه به پنلی به نام اون منتقل میشه.
در هر حال هاستینگ ها و ثبت کننده های دامنه باید امانتدار باشند.

برای دامنه شما Privacyprotect فعاله و مشخص نیست

RE: واگذاری دامنه - memare-ahvaz - ۱۹-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ صبح

من پنل دامین خودم رو گرفتم از پشتیبان،حالا اگه اون گزینه رو تیکش رو برداریم خطری ایجاد میکنه یا نه؟

RE: واگذاری دامنه - Reza Ganji - ۱۹-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ صبح

خیر ولی بهتره باشه !
البته بهتره مسیر تاپیک تغییر نکنه تا دوستمون به نتیجه برسه.ممنون.