پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
درخواست پلاگین JAT3 framework - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: درخواست پلاگین JAT3 framework (/thread-8899.html)

صفحه‌ها: 1 2

درخواست پلاگین JAT3 framework - zard - ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ عصر

سلام JAT3 framework رو برای جوملا 2.5 از کجا دانلود کنم؟ سایتم این پیغام رو میده:
The plugin JAT3 framework must be installed and enabled.

RE: درخواست پلاگین JAT3 framework - Reza Ganji - ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ عصر

معمولا همراه بسته قالب قرار داده میشوند ولی میتونید نسخه های مختلفش رو از لینک زیر دانلود کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی هر لینک در صفحه بالا کلیک کنید بسته های مختلفی دارد ولی شما گزینه JA T3v3 System Plugin را تیک بزنید و دانلود کنید.

RE: درخواست پلاگین JAT3 framework - zard - ۱۸-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ صبح

فریم ورک رو هم نصب کردم ولی بعضی قالب ها رو باز همون پیغام رو میده در بعضی دیگه هم صفحاتی که به کامپوننت های مثل بریزینگ فرم اختصاص دادم باز نمی کنه

RE: درخواست پلاگین JAT3 framework - Reza Ganji - ۱۸-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ صبح

اگر از بسته های نصبی استفاده کنید این مشکلات رو نداره.
شما ابتدا تصمیم بگیرید از چه قالبی میخواهید استفاده کنید بعد بسته نصبیش رو نصب کنید و سپس بسته زبان فارسی را نیز نصب کنید.

RE: درخواست پلاگین JAT3 framework - zard - ۱۸-۸-۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ صبح

قالب رو خودم درست کردم با آرتیستر الان روی سایت فعاله ولی صفحه فرم ثبت نام باز نمیشه . میشه شما لطف کنید چکش کنید؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منوی آموزش / ثبت نام کلاس های اموزشی

RE: درخواست پلاگین JAT3 framework - Reza Ganji - ۱۸-۸-۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ صبح

مشکل از لینک منو باید باشه و فکر میکنم بخاطر افزونه ای است که برای دوزبانه سازی استفاده کردید ؟
شاید هم بخاطر تنظیمات سئو باشه

درخواست پلاگین JAT3 framework - ap-assassins - ۱۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ صبح

اين پلاگين واسه جوملا 2.5 خم ميشه؟

درخواست پلاگین JAT3 framework - Reza Ganji - ۱۷-۱۱-۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ صبح

بله برای جوملا 2.5 هم داره.

RE: درخواست پلاگین JAT3 framework - salimy - ۲۴-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ عصر

من این پلاگین و نصب کردم اما متاسفانه توی بخش مدیریت پلاگین ها وجود نداره با اینکه نصب شده !

جوملا 2.5

RE: درخواست پلاگین JAT3 framework - shayan01 - ۱۱-۱۲-۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ صبح

سلام دوستان
قالبی که با فریم ورک t3 هستش در لوکال هاست نصب کردم
اما تنها در قسمت منوی سایت که زیر منو به سایت اضافه می کنم به صورت ناقص زیر من نمایش داده میشود به صورتی که نوشته زیر منو مشخص نمی باشد البته این مشکل فقط در اینترنت اکسپلورر رخ میدهد. مشکل دیگری که هست این که دکمه های ثبت خبرنامه یای عضو شدن در سایت یا ثبت تماس در بخش تماس با در سایز کوچکتر نمایش داده میشود به صورتی که نوشته دکمه ثبت مشخص نمی باشد
هردو مشکل تنها در اینترنت اکسپلورر هست در دیگر مرورگرها کامل لود میشود
از اینترنت اکسپلورر یازده استفاده میکنم آپدیت هست
ممنون میشم راهنمایی فرمایید که در کدام قسمت فریم ورک تی سه یا قالب تغییر ایجاد کنم