پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
صفحه اینترو زیبای دایره ای شکل jQuery Smooth Circular Motion Menu - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: طراحی وب (/forum-21.html)
+--- انجمن: قالب های HTML (/forum-124.html)
+---- انجمن: صفحات اینترو (/forum-126.html)
+---- موضوع: صفحه اینترو زیبای دایره ای شکل jQuery Smooth Circular Motion Menu (/thread-8855.html)

صفحه اینترو زیبای دایره ای شکل jQuery Smooth Circular Motion Menu - Reza Ganji - ۱۳-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ عصر

[تصویر:  1351942596_1_b730a9f58b.jpg]

درود این هم یک صفحه اینترو زیبا و با حرکت منوها بصورت دایره ای که میتوانید برای صفحه اینترو ویرایش و استفاده کنید.
با توجه به اینکه صفحات اینترو درخواست زیادی دارند سعی میکنم تمام صفحات اینترو و اسکریپت و کدهای مناسب رو در انجمن معرفی کنم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته متاسفانه سایت اچ تی ام ال درایو در ایران مسدود شده که متاسفانه من هم دلیلش رو نفهمیدم

RE: صفحه اینترو زیبای دایره ای شکل jQuery Smooth Circular Motion Menu - محمدسلیمانی - ۱۹-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ عصر

راهنمای تغییر تصویر مرتبط با این اینترو

RE: صفحه اینترو زیبای دایره ای شکل jQuery Smooth Circular Motion Menu - belal.taheri - ۲۱-۹-۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ صبح

سلام
این فایل رو چطور در جوملا باید استفاده کرد؟

RE: صفحه اینترو زیبای دایره ای شکل jQuery Smooth Circular Motion Menu - btheme - ۲۱-۹-۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ صبح

(۲۱-۹-۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ صبح)belal.taheri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این فایل رو چطور در جوملا باید استفاده کرد؟
برای استفاده فایل های اینترو فقط کافی محتوایات زیپ فایل رو داخل روت سایت خودتون استخراج کنید، البته باید توجه داشته باشیم که قبل از آپلود فایل ها، index.html را مطابق سلیقه آدرس دهی و ویرایش کنید.Rose