پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
درخواست ماژول اسكرول اخبار - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: درخواست ماژول اسكرول اخبار (/thread-865.html)

صفحه‌ها: 1 2

درخواست ماژول اسكرول اخبار - hayat - ۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ عصر

با سلام
در قسمت بالاي اين سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماژولي است كه اخبار را با عكس نشان ميده به صورت اسكرولي. مي خواستم بدانم كه اين ماژول چيه؟
من از ماژول هاي مشابه استفاده كردم ولي اينجا چند خصوصيت است. يكي اينكه دكمه هاي اشاره گر را برداشته اند در حاليكه در ماژول هاي ديگر اين امكان وجود ندارد. ديگر اينكه در اين ماژول تعداد مطالب هم در پايين نمايش داده مي‌شه. همچنين اين ماژول خيلي عالي با قالب خودش را وفق داد.

RE: درخواست ماژول اسكرول اخبار - Reza Ganji - ۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۱۶ عصر

از ماژول gk news pro استفاده شده است

RE: درخواست ماژول اسكرول اخبار - vahid.exe - ۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۲۴ عصر

ببخشید یه ماژول جستجو هم داخل همین سایت استفاده شده . میشه اینو هم معرفی کنید ؟
یا یکی دیگه که کارکردش مث همین باشه ...

ممنون Rose

RE: درخواست ماژول اسكرول اخبار - Reza Ganji - ۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ عصر

شما چه تفاوتي منظورتون هست!
اين همون ماژول سرچ جوملا بايد باشه و اگر منظور نمايش تاريخ امروز در كنار اون هست با سفارشي سازي قالب موقعيت نمايش تاريخ رو كنار سرچ قرار داده اند.

RE: درخواست ماژول اسكرول اخبار - hayat - ۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ عصر

(۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۱۶ عصر)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از ماژول gk news pro استفاده شده است
با سلام
ممنون از پاسخ تان
اين ماژول را چگونه ميشه بدست آورد؟

RE: درخواست ماژول اسكرول اخبار - vahid.exe - ۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ عصر

ببینید این تفاوت که خود جعبه جستجو داخل صفحه اول قرار داده و به صورت مستقیم میشه جستجو کرد.
میشه بگید چطور میشه ماژول جستجو خود جوملا را به این صورت قرار داد؟
آخه ماژول جستجو جوملا باید لینک منو بهش داد و نمیشه مستقیم جستجو کرد. یعنی کاربر باید روی منو جستجو کلیک کنه و بعد وارد بشه تا بتونه جستجو کنه !

RE: درخواست ماژول اسكرول اخبار - hayat - ۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ عصر

ماژول جستجوي آجاكسي ديروز در همين سايت معرفي شده بود. اين هم همان است.
اما من به شما توصيه مي‌كنم كه استفاده نكنيد. زيرا كه اگر موارد دريافت شده در جستجو زياد باشه هنگ مي‌كنه

RE: درخواست ماژول اسكرول اخبار - vahid.exe - ۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ عصر

(۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ عصر)hayat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماژول جستجوي آجاكسي ديروز در همين سايت معرفي شده بود. اين هم همان است.
اما من به شما توصيه مي‌كنم كه استفاده نكنيد. زيرا كه اگر موارد دريافت شده در جستجو زياد باشه هنگ مي‌كنه

ممنون - Ok

RE: درخواست ماژول اسكرول اخبار - Reza Ganji - ۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ عصر

در تنظيمات ماژول جستجو آجاكسي ميتوان تعدا نمايش نتايج رو مشخص كرد البته من تست نكردم ولي فكر ميكنم در تصوير تنظيمات ديدم.
ماژول نمايش اخبار هم اگر سرچ كنيد سايتش رو ميتونيد بيابيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فكر ميكنم نيوز شو پرو 1 در اون سايت استفاده شده كه تا ورژن 4 در سايت سازنده موجود است

RE: درخواست ماژول اسكرول اخبار - hayat - ۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ عصر

سلا
مثل اينكه پست را من ايجاد كردم اما بحث منحرف شد به جستجو گر لطفا جواب من را بدهيد