پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پيشنهاد SEF - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: پيشنهاد SEF (/thread-830.html)

پيشنهاد SEF - Pourdaryaei - ۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ صبح

سلام

ميخواستم ببينم پيشنهاد شما براي SeF كردن آدرس سايت توسط كامپوننت بهتره و سريعتر انجام ميشه يا اينكه توسط mod_rewrite آپاچي ؟

كدوم يكي رو پيشنهاد ميديد و چرا ؟

من از هيچكدوم استفاده نكردم تا حالا !

RE: پيشنهاد SEF - Sir_Amin - ۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ صبح

با سلام

اگر از هیچ افزونه ای استفاده نکردید از sef پیش فرض جوملا استفاده کنید .
تنظیمات کلی------->تنظیمات SEO

موفق باشید

RE: پيشنهاد SEF - Pourdaryaei - ۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ صبح

منظور من اين هست كه از افزونه استفاده بشه بهتره يا همين تنظيمات خود جوملا و آپاچي

RE: پيشنهاد SEF - وحید سیدی - ۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ صبح

از sef پیش فرض جوملا و افزونه استفاده بشه بهتره.

RE: پيشنهاد SEF - سینا افشار - ۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ صبح

(۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ صبح)Sir_Amin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

اگر از هیچ افزونه ای استفاده نکردید از sef پیش فرض جوملا استفاده کنید .
تنظیمات کلی------->تنظیمات SEO

موفق باشید

تنظیمات SEO
بهینه سازی نشانی های اینترنتی برای موتورهای جستجو
من این گزینه جوملا را که خیر بود یک بار الان بله کردم و دوباره خیر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اومد پایین ، کمک

RE: پيشنهاد SEF - Pourdaryaei - ۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ صبح

فكر ميكنم بايد توي كنترل پنل هاستت htaccess.txt رو به htaccess. تغيير نام بدي ...

RE: پيشنهاد SEF - سینا افشار - ۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ صبح

در تنظیمات SEO -- بهینه سازی نشانی های اینترنتی برای موتورهای جستجو

اون 3 مورد خیر بود اولی رو بله زدم و سیو و دوباره برگردوندم خیر و سیو کردم و سایت رفت ، داستانیه ها آقای گنجی هم که ما قهر کرده نمی دونیم باید چکار کنیم ، یکی نیسن بگه بلد نیستی چرا فضولی میکنی ؟ Think

RE: پيشنهاد SEF - Sir_Amin - ۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ صبح

(۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ صبح)سینا افشار نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در تنظیمات SEO -- بهینه سازی نشانی های اینترنتی برای موتورهای جستجو

اون 3 مورد خیر بود اولی رو بله زدم و سیو و دوباره برگردوندم خیر و سیو کردم و سایت رفت ، داستانیه ها آقای گنجی هم که ما قهر کرده نمی دونیم باید چکار کنیم ، یکی نیسن بگه بلد نیستی چرا فضولی میکنی ؟ Think

دوست عزیز شما باید فایل htacees رو هم ویرایش کنید و از چیزی نترسید در اینجا بیان کنید قطعا حل خواهد شد.

(۲۴-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ صبح)abdulhalim نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظور من اين هست كه از افزونه استفاده بشه بهتره يا همين تنظيمات خود جوملا و آپاچي

قطعا استفاده از افزونه ها بهتر است و هیچ شکی نیست ولی دارای مشکلات خاصی است که من پیش فرض جوملا رو به شما پیشنهاد کردم.

موفق باشید