پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت (/thread-8253.html)

صفحه‌ها: 1 2

خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت - k-mortaza - ۲۹-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ صبح

سلام
من برای خودم یک سایتی طراحی کردم البته در لوکال که میخوام فایل هایی را در آن به فروش برسانم
لازم به ذکر این که فوکا دانلود رو نصب کردم ولی میخوام به این نحو عمل کتم که باردید کننده پس از مطالعه بخشی از مطلب کتاب در صورت تمایل نسبت به خرید اقدام کنه و پس از اقدام امکان دانلود آن فایل براش ممکن بشه
ممنون از دوستان
Joomla 1.5Joomla 1.5Joomla 1.5Joomla 1.5Joomla 1.5Joomla 1.5Joomla 1.5Joomla 1.5Joomla 1.5:

RE: خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت - aaamin - ۲۹-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ صبح

سلام

تو ارسالي هاي امروز دو تا پست بالاتر از همين

قرار گرفته پيپر دانلود جوملاي ايران

RE: خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت - k-mortaza - ۲۹-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ صبح

سلام دوست عزیز
میدونم دیدمش ولی رو لوکال برای تست و یادگرفتن کار باهاش خواستم نصب کنم نشد فکر کنم برا Joomla 1.5کار نمیکنه
اررور داد

[attachment=4925]
خیلی ناامیدم کرد تمام کارهام رو تموم کرده بودم البته با دانش خودم
باز هم ممنون
دوستان اگر متن اررور رو دیدن و میتونن راهنماییم کنن خیلی ممنون میشم

RE: خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت - سعید حمزه زاده - ۲۹-۶-۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ صبح

دوست گلم شما باید به مدیر هاستتون بگیر تا براتون ioncube رو فعال کنند

این یک نوع دیگر از کد کردن فایل های php هست که برای کار کردن باید ioncube در هاست شما فعال باشه

یا علی

RE: خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت - k-mortaza - ۲۹-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ عصر

سلام دوست عزیزمJoomla 1.5
اولاً ممنون از راهنمایی شما
منو ببخشید .چون تازه کارم باید از شما دوستان گلم یاد بگیرم .
پس منظور شما این هست که من بایستی روی هاست این کامپوننت رو نصب کنم و روی لوکال هاست نمیشه درسته ؟ چون من رو لوکال کار میکنم .یا رو لوکال هم میشه این کار رو انجام داد لطفاً راهنماییم کنید
ممنون میشم اگر جواب بدید
یا حق

RE: خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت - محمدرضا بهارلو - ۲۹-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ عصر

درسته این افزونه بر روی هاست نصب میشود.
یه کار دیگه هم میتوانی انجام بدی
آن این هست که شما عضویت در سایتت رو پولی کنی
یا مثلا یه گروه مشتری ایجاد کنی و هرکی خواست به این قسمت دسترسی پیدا کنه باید عضویت پولی انجام بده
بعدش پلاگین نمایش ادامه مطلب برای اعضا سایت را نصب کن
و وقتی کاربر تحت گروه مشتری ثبت نام کرد ، متن کامل مطلب برایش نمایش داده بشه
که هرکی خواست چه فایل را بخرد و چه عضویت پولی کنه | باید به اینترنت متصل باشه

موفق و پیروز باشید Rose

RE: خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت - solitary - ۲۹-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ عصر

نصب یون کیوب روی لوکال:

1- ابتدا این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را دانلودکنید .
2-یه پوشه به نام ioncube در دایرکتوری C:\wamp بسازید و محتویات فایل دانلودی را داخل آن کپی کنید
3-فایل php.ini را در این دایرکتوری C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.11\bin\php.ini پیدا کنید و آن را با یک ویرایشگر مثل نت پد باز کنید
4- خط آخر این عبارت را اضافه کنید
کد:
zend_extension_ts = "C:\wamp\ioncube\ioncube_loader_win_5.2.dll"
5-ومپ را ریستارت کنید

RE: خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت - k-mortaza - ۲۹-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ عصر

سلام دوست عزیزمJoomla 1.5
ممنون .ببخشید وقت شما رو هم گرفتم .تمامی دستورات شمارو مو به مو اجرا کردم ولی باز اررور میده
تنها راه حل فکر کنم این باشه که در هاست نصب کنم رو لوکال جواب نداد

RE: خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت - سعید حمزه زاده - ۳۰-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ صبح

بنده روی لوکال هم نصب کردم و دارم استفاده میکنم

موفق باشید

یا علی

RE: خیلی خیلی فوری کمکم کنید:ایجادامکان فروش فایل (مثل کتاب) در سایت - k-mortaza - ۳۰-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ صبح

سلام
من مراحل کار رو پیوست میکنم اگر اشتباه کردم راهنماییم کنید لطفاً
[attachment=4930]
[attachment=4931]
[attachment=4932]